Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert tör rám mindig a sirás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tör rám mindig a sirás? Ez annyira rossz

Figyelt kérdés
Amikor a baratom ujjaz, akkor megprobalja ingerelni a G pontot, kezd jo lenni, minden, mar nagyon kész vok, erre előtör a sirás, és abba kell hagyni az egeszet. csak azutan tudjuk folytatni h megnyugodtam. ez miert van?
2009. márc. 11. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy lelkiismeret-furdalásod van a szex miatt?

Attól, hogy élvezed?

Kíváncsi lennék, hogy a szüleid istenfélő emberek e, és téged is erre nevelnek netalán.

2009. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Istenfélő emberek vagyunk, vallasosak, de semmi ilyen nincs benne. anyunak is volt par fiuja, apunak is baratnője. nem igy neveltek, nem hiszem h emiatt lenne.
2009. márc. 11. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez pont hogy jó jel (: Azt jelenti, hogy teljesen el tudod magad engedni a barátod előtt. Ezt magyarázd el neki, mert a fiúk ilyenkor általában eléggé megrémülnek :P Ami veled történik normális dolog, ne aggódj
2009. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) csak akkor mar azt érzem h annyira erős inger ér, h mar alig tudom elviselni.. ez az orgazmus előjele? jaj, nem vok tul tapasztalt. eddig csak csikloi volt.
2009. márc. 11. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ha orgazmusom van szoktam néha sírni.És annyira megnyugtató amikor a barátom átölel és megnyugtat.Ne szégyelld,beszéld meg a barátoddal h ne értse félre és minden rendben lesz.
2009. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem is jó úton haladsz. Én általában akkor szoktam sírni ilyen eseteknél, amikor én érzem, hogy menne, de valami miatt már nem ugyan az az ingerlés és orgazmus helyett így jön ki belőlem a felgyülemlett energia. Gyakorlat (talán egyedül is) és rövid időn belül menni fog! Sok sikert! :)
2009. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Velünk is megtörtént már, hogy orgazmusa volt, és elsírta magát...:)

Azt se tudtam hirtelen mi van, csak néztem ijedten körbe, mint egy 5 éves, és nem tudtam hová tenni a dolgot...Azt hittem, valamit nagyon elrontottam, mert amúgy is elég vaskos lett a szerszámom, és akkor voltunk először együtt...Már a temetésemen gondolkoztam ott felette, hogy miből csináltassam a koporsóm, ha a szülei ezt megtudják, hogy valami nagy fájdalmat okoztam a lányuknak, de elmagyarázta, hogy az orgazmus miatt volt, így a koporsós gondolatokat eltettem későbbre:) Szóval csak nyugodj meg, sztem semmi baj:) 23/F

2009. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem.. ok, köszi a valaszokat.
2009. márc. 11. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!