Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a barátnőmet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőmet a szexre?

Figyelt kérdés
Amikor megemlítem egyből azt mondja hogy "jaaaj már megint a szex" mit csináljak?
2009. márc. 10. 19:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát, itt nem működik, hogy általában nem pontoznak le... láthatod, már legalább ketten lepontoztak, el is tűnt a válaszod. én nem fogom kiírni, minek? na mindegy, ha neked ez jó... nekem totál mindegy, te mit írsz ki.
2009. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk mindketten szóval érettek a szexhez és már beszélgettünk róla azt mondta hogy amikor eljön az alkalom,tuti hogy szeret sok minden van amiért szeret nem sorolnám fel, mondta hogy szeret is régóta járunk, nem tudom miért mintha nem tetszene neki a szex!!!
2009. márc. 12. 15:18
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!