Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a barátnőmet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőmet a szexre?

Figyelt kérdés
Amikor megemlítem egyből azt mondja hogy "jaaaj már megint a szex" mit csináljak?
2009. márc. 10. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekli, minek erőltetni a dolgot?

Próbáld gyengéden simogatni, elvinni pettinig, utána, ha azt élvezi és majd engedni akkor tovább (de sokáig pettingeljetek előtte, heteket, hónapokat)

2009. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
76%
már ne haragudj de normális vagy? mi az hogy hogyan vedd rá? mennyi idős vagy te? ha igazán szeretnéd akkor nem kéne semmi cselhez folyamodni megértenéd hogy nem akarja. nem kell erőltetni. igaz nem tudom mióta vagytok együtt vagy szűz-e a barátnőd. de semmiképp se erőltesd már rá ha nem akarja. legyen egy kis eszed a barátnődről van szó akit elvileg szeretsz tehát türelmes és toleráns vagy. lehet lepontozni
2009. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, először is, hány éves vagy és a barátnőd hány éves?

Egyébként ne akard rá venni olyanra amit nem akar, várd meg míg ő is szeretné. Egy lány

2009. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
még vmi. az első válaszolónak igaza van. akkor próbáld finoman rávezetni egy kis pettingre ha ennyire nem bírod elviselni h nem egyezik bele. (második válaszoló)
2009. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
SEHOGY, ha nem akarja. ennyi.
2009. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Több eset lehetséges:

-gyerek még (nem életkorra, érettségre értem)

-gyorsan akarsz haladni és tudod a lányok nem olyanok, mint a fiúk

-ezt plántálták belé

-nem is szeret téged, csak mivel a barátnőinek is van faszijuk neki is kellett egy és te voltál ott.


Tehát a kérdésedre a válasz:

Sehogy. Ha ő nem akarja, akkor megette a fene.

Ebben az esetben két dolgot tehetsz:

-szerelmes vagy és sanyargatod magad egy kicsit még, a szebb jövő reményében.

-szakítasz vele, a viselkedése és a ki nem mutatott szexuális érdeklődés miatt és keresel magadnak egy "könnyebb" lányt


25/f

2009. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
nem úgy értetted hogy panaszkodik a gyakoriság miatt és nem azzal van a gond hogy még egyáltalán nem volt nektek,meg ilyenek.... ha igazam van lécci írd meg nagy betűkkel hogy hülyék olvassátok el, hogy mit írtam ki,amúgy ha mégse akkor félreérthető vagy! NYUGODTAN PONTOZZATOK LE,MAGADAT JELLEMZED VELE!!!!
2009. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó, bár igazad van, én IGENIS lepontoztalak, hisz felhívást adtál, hogy pontozzunk le... ;) és ezzel nem én jellemzem magam. kívánságod parancs... :) komolyan, mi értelme van, hogy sokan kiírják, hogy nyugodtan pontozzuk le őket?
2009. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
fordított pszichológia???? :D:D:D amúgy egy csomó helyen csak poénból lepontozzák az embert, és ha ilyet olvasnak,általában leállnak, a remény hal meg utoljára :p
2009. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja és írd ki és megtudod, hogy mi értelme van :D :p
2009. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!