Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire számít illetőleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít illetőleg mennyire fontos az, hogy egy lány elmenjen szex közben? 20/F

Figyelt kérdés
Máshogy sikerül elérni minden probléma nélkül, de szex közben nem megy. És kiváncsi vagyok hogy nektek mi a véleményetek erről, mert engem zavar.
2009. márc. 10. 16:19
1 2
 11/15 anonim válasza:
66%
az első három válaszon eléggé látszik hogy pasi a válaszadó.néha olvasgassatok a női testről stb.van olyan nő aki szex közben kénytelen elmenni,.....ez nem a te hibád.
2009. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó válaszadónak igaza van! Én sem tudok szex közben elmenni, de bárhogy máshogy sikerül és szuper! Biztos jó lehet szex közbe de sajna még nem jött össze sose, persze nem adom fel, addig meg tökéletes az ami most van!
2009. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 25/f!Tényleg nem vagy figyelmes!Csak szex közben nem tud elélvezni a csaj,amúgy más úton sikerül neki!És 20 éves korban nem hinnném,hogy fiatalok lennének ehez!Na mind1!Kedves kérdező!Ne görcsölj rajta, gyakoroljatok,próbáljatok ki új pózokat, keresgélj még erogén zónákat,és akkor fog bekövetkezni,amikor nem is várod!
2009. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy akkor következik be, amikor nem is várja, az mit jelent, mindig ezt írják?
2009. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy ha az ember görcsöl rajta, nem fog összejönni!
2009. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!