Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire számít illetőleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít illetőleg mennyire fontos az, hogy egy lány elmenjen szex közben? 20/F

Figyelt kérdés
Máshogy sikerül elérni minden probléma nélkül, de szex közben nem megy. És kiváncsi vagyok hogy nektek mi a véleményetek erről, mert engem zavar.
2009. márc. 10. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alap hogy a barátnőm LEGALÁBB 1* elmenjen előttem sex közben. De ha Nálatok nem megy, csináld neki ujjal és csak akkor dugd be a fügyköst, amikor már majdnem elment.


22/f

2009. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb, hiszen természetesen örömet akarsz neki szerezni, és magadnak is.

20/F

2009. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

B@sszus ezt komolyan kérdezted, hogy mennyire fontos, hogy a lány is elmenjen????

Persze feltéve, hogy nem azt akarod, hogy vásárolni menjen el, hogy legyen otthon sör....

Vazze te se vagy normális!

Egy normális férfinak ez alap!

2009. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom,hogy ha máshogy sierül eljuttatni,akkor nem olyan égbekiáltó a probléma!Esetleg szex közben izgasd a csiklóját is, vagy kényeztesd máshogy,és amikor már nagyon közel van,akkor kezdjetek bele a szexbe!azt ajánlom,hogy ne mutasd ki a barátnőd elött,hogy zavar,mert magát fogja okolni,és még inkább nem fog sikerülni!Próbálkozzatok,de ne görcsösen!És fogd fel úgy,hogy az is nagyon jó,ha más úton sikerül neki!Aztán egyszer majdcsak összejön!Szóval ne stresszeld se magad se a barátnőd ezzel!!!
2009. márc. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Engem is zavar de ha elolvastad volna akkor láttad volna hogy tippekre vagyok kiváncsi hogy mit lehetne tenni...
2009. márc. 10. 16:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást, és az orgazmus megvan (bármikor) - akkor nem olyan nagy a probléma. Gyakoroljatok szorgalmasan, és keressetek új helyzeteket is! És ne hajszoljátok, mert akkor elszalad!

Ha gyereket akartok, akkor jobb, ha szex közben van az orgazmus - de simán összejöhet enélkül is.

2009. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első jópár alkalommal az én barátnőm csak úgy tudott elmenni ha a farkamon dörzsölte magát, aztán kis idő elteltével sikerült aktus közben, és azóta mindig sikerült.

Beszéltünk erről, és mondta, hogy félt, hogy aközben talán nem is elmenni, és megnyugodott, mikor sikerült.

A szexet is szokni kell, és beszélni is kell róla.

2009. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy el, akkor miztán Te elmentél, még azzal a lendülettel nyald ki, vagy elégítsd ki kézzel. Mert így nyugodtabb lesz, hogy ha nem sikerül, akkor se marad hoppon.
2009. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen fontos a felkészülés a szexre. Kicsit lehet, hogy korai volt még elkezdeni. Várnotok kellett volna. Jobban egymásra hangolódni.


Természetesen nincs veszve semmi. A következő alkalommal a farkad maradjon csak kint a punciből. Simogatások és a hosszas nyelves előkészítés után feküdj mellé és a csiklóját simogatva vezesd az orgazmusig. (persze csak ha nem érzékeny nagyon.)


Másik lehetőség: Iszonyatosan dugd meg, jobban mint eddig bármikor.

Meglátod mire indul be jobban.



25/f

2009. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat ez kimaradt, mert nem olvastam el figyelmesen a kérdést.

Ha már majdnem elmegy... látni fogod, akkor rakd be neki szépen és hajrá. Menni fog az szerintem


25/f

2009. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!