Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szoktatok sexelni "haverokkal"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok sexelni "haverokkal"?

Figyelt kérdés
Csak úgy kedvtelésből, milyennek írnátok le az efféle "haverságot" ?
2009. márc. 10. 09:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Mióta férjnél vagyok, lassan 10 éve, nem. Előtte előfordult. Az volt csak a feltétel, hogy egyikünknek se legyen senkije. Teljesen jól működött, nem hatott ki a haverságra. És hát lássuk be, mindenkinek szüksége van a sexre, szerintem jobb egy haverral mint vad idegennel.
2009. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%
Mivel még sosem volt pasim csak haverokkal szoktam, mert nem szeretem az egyéjszakás kalandokat, szóval szerintem normális dolog.
2009. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
én voltam már együtt haverral....egyszerűen csak beszélgettünk a témáról, szóba jött, hogy már rég voltam férfival és hiányozna egy kis szex, ő meg mondta, hogy miért ne? aztán megbeszéltük, hogy átmegyek valami ürüggyel (hogy ami titkunk maradjon), és megtörtént...ennyi....nem akart egyikünk se többet, utána pár hónappal már azt újságoltam neki, hogy talán megtaláltam életem szerelmét és örült neki...és azóta sem próbált rávenni semmire, sőt, ő már meg is házasodott...szóval nem változott semmit a "haverság"... (20/L)
2009. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már haverral együtt. Nagyon bírtam öt, és bulizni voltunk, és ittunk! És megtörtént a dolog! Azóta nem beszéltünk!Lassan már 1 éve!:(:S
2009. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. márc. 11. 18:56
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!