Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szoktatok sexelni "haverokkal"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok sexelni "haverokkal"?

Figyelt kérdés
Csak úgy kedvtelésből, milyennek írnátok le az efféle "haverságot" ?
2009. márc. 10. 09:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az is érdekel hogy haveroknál ez hogy jön szóba, hogy alakul ki...
2009. márc. 10. 09:56
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Én próbálkoztam de sajnos sose sikerült.
2009. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Különböző neműekre gondolsz vagy egyneműekre?
2009. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom. a haver azert haver, mert nincs szexualis vonzalom. nem? nem kell lepontozni, csak en igy gondolom. de ha ezzel nem bantunk meg senkit, es megvan az a szikra, akkor nyugodtan, sztem.. :)
2009. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképp sem tartom jónak az ilyesféle kapcsolatokat. Legfőképp azért, mert eleve csak akkor csinálnám, ha éppen egyikünknek sincs párkapcsolata. Ha viszont valamelyikünknél ez változik, utána már nem hiszem, hogy tudnék az illetővel ugyanúgy találkozgatni, mint azelőtt, mert a kísértés meglenne, hogy miért is ne...
2009. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki szexel egy "haverjával", az már nem haver többé...De azt is jó lenne tudni, hogy azonos neműekre gondolsz-e, mert és férfiakat szoktam havernak titulálni, nem nőket, szóval ha lefekszem egy ismerős nőmmel, akkor nem a haverommal keféltem...off 23/F
2009. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Különböző neműekre gondoltam, fiú lánnyal, lány fiúval.
2009. márc. 10. 12:35
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Igen, csupa jó tapasztalat. :)
2009. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a haverok pont azért haverok mert nem akarnak tőlem ilyesmiket és én sem akarok tőlük. Ha már lefeküdnék valakivel, utána nem tudnék csak haverként ránézni, vagy több lenne annál, vagy vége lenne a haverságnak is.
2009. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

SZTEM meg ez megerösiti a haversågot

nålam legalåbis ez volt mindig

2009. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!