Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben bármit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi időben bármit csinálunk nem jön össze nekem. Pedig ő volt az első pasi akivel elmentem, de egy ideje nem megy? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

valakinek egyáltalán nem megy :(

de a kérdésedre egy kérdés: nem lehet h vágysz egy kis változatosságra? (új póz, vmi kiegészítő eszköz, más helyszín stb)

2009. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, mert mindent megkapok.A leg izgisebb helyektől a leg hétköznapibbig,a szelid kisfiutól a vad macsóig.Egyszerűen mindent, bármit megad nekem.
2009. márc. 9. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az a gond, hogy sok a "változó"....nem ismerem a körülményeket. De a leggyakoribb hiba egy partnerkapcsolatban a hibás kommunikáció, vagy annak teljes hiánya. Biztos, hogy tudja miként jó Neked..? Egymás előtt ne szégyeljetek ilyeneket. Nyugodtan próbáld csak elmondani neki vagy esetleg megmutatni, hogy hogyan jó neked.Plusz közben is irányíthatod sokféle képpen. Senki sem születik úgy, hogy ilyeneket tud, ez tanulható, de szükséges hozzá egy /kommunikatív!!/partner. A sex a felnőttek társasjátéka/!/....és szerintem ez a kifejezés sokmindent elmond.
2009. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak az a baj, hogy egyszer-kétszer előfordult, hogy nem sikerült, és onnantól kezdve görcsösen akartad, rákoncentráltál. Na, úgy valóban nem megy, nekem sem. Engedd el magad és ne a végeredményre figyelj, hanem csak arra, hogy amit éppen csináltok, az milyen jó. Nekem mindíg akkor sikerült, amikor nem is számítottam rá, hogy összejön, csak egyszerűen élveztem az együttlétet.
2009. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!