Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy magamnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy magamnak nem megy?

Figyelt kérdés
Saját magamat nemtudom kielégiteni kézzel,wagyis nem élvezem ha magamnak csinálom,de ha a barátom csinálja nekem akkor nagyon beindulok,de miért?
2009. márc. 9. 16:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
és te hogyan szoktad izgatni öt?
2009. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
hát... kicsimnek, a nyaka az nagyon érzékeny...én nemwagyok tapasztalt szal ezért nemtudom hogyan kéne izgatni öt.... =(
2009. márc. 9. 17:03
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
hát lenne pár ötletem érdekel?
2009. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
igen,nagyon érdekel :)
2009. márc. 9. 17:06
 15/22 anonim ***** válasza:
hát pl.ha tv-t néztek akkor nyúlj oda neki csókolgasd a nyakát és lejjebb és lejjebb és tudni fogja hogy mit akarsz és lehet hogy a dolog is megtörténik vagy néha ha magatok vagytok akkor fogd meg neki akkor tudni fogja hogx vagy pettingelni akarsz vagy esetleg annál több...
2009. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
hány éves vagy akarod hogy megtörténjen?
2009. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

hát... 15 wagyok(de remélem ezért nem fognak fikázni a többiek,mit keresek itt...stb..)

hát igazából már bittos wagyok benne h szeret és én is öt,tehát nem lenne akadálya hogy megtörténhessen a dolog,és szeretném is...

2009. márc. 9. 17:12
 18/22 anonim ***** válasza:
majd szorítok sok sikert
2009. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
köccike,remélem minden rendben lesz :)
2009. márc. 9. 17:15
 20/22 anonim ***** válasza:
Ne aggódj vannak olyan emberek akik több év együttlét után sem tudnak maszturbálni. Ez nem azért van mert bénák, hanem mert igazából a szexben a másik érintésére vágynak nem pedig arra hogy csak legyen egy snasz orgazmusuk. Igazi orgazmust és jó szexuális élményt úgy lehet szerezni ha valaki hozzádér és ez ugye már nem maszturbálás. Így valószínű hogy amikor azt mondod hogy a barátod érintésére indulsz be akkor valószínű tőle indulsz be és nem csak egyszerűen a szextől mint olyantól. Szerintem a maszturbálás olyan mint fogyókúra idején mikor nem lehet egy jóízűt enni.
2009. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!