Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy magamnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy magamnak nem megy?

Figyelt kérdés
Saját magamat nemtudom kielégiteni kézzel,wagyis nem élvezem ha magamnak csinálom,de ha a barátom csinálja nekem akkor nagyon beindulok,de miért?
2009. márc. 9. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
magamnak én se toom olyan jó van vibrátorod?
2009. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nincsen
2009. márc. 9. 16:38
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
azzal hidd el menne van állandó párkapsolatos? szexuális életed? a pasid hogyan zokott kielégíteni? írd le részletesen és úgy took segíteni
2009. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hát ebbe a hónapban lesz az hogy 1éve eggyütt vagyok a barátommal,állandó sexuális életem még nincs,mert csak ilyen petting szinten tartunk,Hát hogy csinálja:elkezdünk smárolni,én a nyakát szoktam csokolgatni,mire ö beindul...és gyengéden ovatosan elkezd simogatnih ott lent,kör-körösen meg ilyesmi,és csak utána dugja fel az ujját,mikor már látja hogy nagyon várom...
2009. márc. 9. 16:46
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
az más ha ö csinálj mint hogy ha te magadnak hány újjal szokta? ki is szokott nyalni?
2009. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

nem mindig szokott kinyalni...

hát mindig változó,attól függ mennyire tudok el lazulni...

amugy 1,2 szokott lennni,deh volt már olyan is hogy 3

2009. márc. 9. 16:50
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
és az szokott fáji? hogyan szokott kinyalni? részletesen írd le azt is
2009. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

nem szokott fájni

hát hogy lehet kinyalni valakit?

2009. márc. 9. 16:53
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
hát hogy hogyan szokja akkor is bent van azujja vagy ilyesmi... már szexeltetek is?
2009. márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
olyankor nem szokott bennt lenni neki az ujja, nem még nem voltunk eggyütt sexuálisan
2009. márc. 9. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!