Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más nő is fantáziál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is fantáziál?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok, 5 éve férjnél. Volt már egy hosszabb kapcsolatom a férjem előtt, és kettejük között néhány "egyéjszakás" kalandom. (imádtam ezeket) Amióta szexulális életet élek, kb. 14 éve, egyszerűen mindig visszatérő problámáim vannak. Tél végétől a nyár elejéig állandóan a számomra jóképű férfiakat bámulom, - akár az ismerőseimet is - és fantáziálok róluk. Megveszek a szexért ebben az időszakban (nem a férjemmel történő szexért) , és attól félek hogy ha valaki közeledne hozzám, bűntudat nélkül ágyba tudnék bújni vele. Ebben az időszakban nem is értem, hogy miért ne lehetne más férfiakkal szexuális kapcsolatot létesítenem, érzelem nélkül. Majd eljön a június, és mintha elvágták volna, újra a szerető és gondoskodó feleség leszek, egészen február végéig. Más nő is van így ezzel? Mindenkinek így tombolnak a hormonjai, csak nem beszélnek erről?
2009. márc. 9. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
De jó,hogy nem nősültem meg!Ezt olvasva még a maradék kedvem is elmegy.
2009. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
Nézd meg a linket,és visszajön..:P
2009. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szia:D én jóképü vagyok:P ágybabújunk?:P
2010. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!