Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más nő is fantáziál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is fantáziál?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok, 5 éve férjnél. Volt már egy hosszabb kapcsolatom a férjem előtt, és kettejük között néhány "egyéjszakás" kalandom. (imádtam ezeket) Amióta szexulális életet élek, kb. 14 éve, egyszerűen mindig visszatérő problámáim vannak. Tél végétől a nyár elejéig állandóan a számomra jóképű férfiakat bámulom, - akár az ismerőseimet is - és fantáziálok róluk. Megveszek a szexért ebben az időszakban (nem a férjemmel történő szexért) , és attól félek hogy ha valaki közeledne hozzám, bűntudat nélkül ágyba tudnék bújni vele. Ebben az időszakban nem is értem, hogy miért ne lehetne más férfiakkal szexuális kapcsolatot létesítenem, érzelem nélkül. Majd eljön a június, és mintha elvágták volna, újra a szerető és gondoskodó feleség leszek, egészen február végéig. Más nő is van így ezzel? Mindenkinek így tombolnak a hormonjai, csak nem beszélnek erről?
2009. márc. 9. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

szia

Ezzel én is így vagyok.Csak nekem van állandó partnerem a férjem mellett.én ebben az időben őérte veszek meg.egész rövid időkre találkozunk,nincsenek közös gondjaink,csak a szerelem és a szex.Ha a férjemmel vagyok,akkor is csak rá gondolok.lehet ha ő nem lenne,akkor más pasi kellene.de a téli időszakban én is nyugton vagyok.

2009. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy valami hormonális dolog lesz mögötte. Meg kéne nézetni, hogy a két időszakban mi különbözik bennetek a másik időszaktól.
2009. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
vegyél egy vibrátort és elégírtsd ki magad
2009. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó ötlet lenne, de a vibrátor abszolút nem segítene, a hús-vér férfit kivánom.
2009. márc. 9. 17:41
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem értelek titeket:S ökör hűséget fogadtál 5 éve...most meg megakarod csalni?Ennyire nem szereted őt?Nem tiszteled?Próbáld meg vele beteljesíteni a vágyaidat...
2009. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
hopp nem ökör, hanem örök:D
2009. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Sztem ezzel nem kéne orvoshoz szaladgálni :D (egyik válaszoló írta, el ne menj emiatt endokrinológushoz! Mondjuk más miatt én járok rendszeresen valakihez, aki nagyon jóképű pasi ;) )

Én sem vagyok megcsalás párti, de látom, hogy a férfiak milyen állatok, mennyi foglalt pasi bepróbálkozik nálam is- lelkiismeretfurdalás nélkül... szóval ha magadban tudod ezt kezelni, akkor csald meg. Hidd el, a pasik sem különbek. Aztán csak azzal mentegetőznek, hogy nem bírnak magukkal, mert a férfiak VADÁSZOK, meg HÓDÍTÓK :DD vic :)

Én magamban nem tudnám helyre tenni ha megcsalnám a párom (sajna) de akit nem zavar, az csinálja. Mert a férfiak sem jobbak egy fokkal sem. Ha nem lennék ilyen lelkis én is megcsalnám.

Szóval ez tök normális, a hormonháztartás változásaival jár. Nem vagy beteg :-)

Érezd jól magad!

2009. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez az érzés eléggé kezelhetetlen, értem a férfiak védekezését. Eddig nem csaltam meg egyébként a férjem, és remélem mindig lesz valamennyi józan eszem, hogy ne tegyem, mert tudom hogy ez időszak letelte után másképpen gondolkozom, mint mondjuk most.
2009. márc. 9. 18:31
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem- szex__parkapcsolatok__176653-a-ferfiak-hany-a-vallja-be-ha-felrelep-be-kell-e-vallani -->a 7:56ost olvasd el!!:-)
2009. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. ->azt hiszem előbb nem z egész link ment el.:-)
2009. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!