Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányoknak számit a méret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak számit a méret?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok és nem érzem elég nagynak a péniszemet mert 15cm hosszu 4,3cm vastag és nem tudom hogy ez elég e,hogy örömet okozak barátnömnek !!! Most kezdünk ráhangolodni a dologra !!! Kicsit félek hogy beégek :) Javasoljatok valamit hogy áljak neki a dolognak mármint ha egyszer eljutok oda :) előre is köszi :)
2009. márc. 9. 16:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A te méreted tökéletes ahhoz hogy örömet szerezz a abrátnődnek és nagyon igaz tudni kell vele bánni. Volt barátomé nekem túl nagy volt az tényleg sok volt úőgyhogy ne hidd azt hogy a kisebb nem jobb, sőt én mostmár nagyon értékelem a kisebbet.
2009. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
én 20 leszek nekem 18 centi és pár lány már mondta ,hogy fáj ... hol az igazság ?:D
2009. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
kapj elö egy vonalzót. 15 cm sztem elég jó, nincs azzal semmi gond, és nem is lesz. jo mondjuk barátomé 18 körül van de am tök mindegy... ügyesen kell... ha me a csaj esetleg nem érezne eléggé akkor rakja fel a nyakadba a lábát ugy h ö a hátán van:D ugy sokkal jobban érezhetö:D de am átlag méret nem lesz az ég világon semmi baj:D(szóval hajrááá:D)
2009. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!