Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányoknak számit a méret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak számit a méret?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok és nem érzem elég nagynak a péniszemet mert 15cm hosszu 4,3cm vastag és nem tudom hogy ez elég e,hogy örömet okozak barátnömnek !!! Most kezdünk ráhangolodni a dologra !!! Kicsit félek hogy beégek :) Javasoljatok valamit hogy áljak neki a dolognak mármint ha egyszer eljutok oda :) előre is köszi :)
2009. márc. 9. 16:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkitől megnyugottam !!! : )
2009. márc. 9. 20:48
 12/23 anonim ***** válasza:
49%

Van akinek nem , van akinek igen ..

NE KÉRDEZZETEK MÁR ILYEN HÜLYESÉGEKET !!:@

2009. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%
2-3 cmnél nagyobbra biológiailag nincs is semmi szüksége egy nőnek épp elég örömet okoz az is, így is bármikor az 5-6xosát kapják :)
2009. márc. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%
Erről úgy látom nem írt senki, de én azt mondom hogy a vastagság is számít!!!!!!!!!!!!És a Tiéd nagyon jóóóóóó
2009. márc. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
42%
normális nőnek nem számít a méret. Attól függ, milyen a barátnőd, mennyire sznob ilyen tekintetben. Imádom a férjem és naggyon jó a szex, pedig egy centivel rövidebb a fütyije a tiédnél.
2009. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
9%
én 16 éves vagyok 18cm hosszú és 5cm széles és én is azt hittem egy ideig hogy kicsi
2009. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

fejezzük már be ezt... "18 éves vagyok, és 18 centi, az kicsiiiii?". istenem. hány centit akartok begyömöszölni egy résbe, aminek a végét eléritek a középső ujjatokkal?


mellesleg. ha a lány szeret annyira, hogy eljut veled idáig akkor nem a méreteddel fog foglalkozni. a méreted pedig egy lány kielégítésére tökéletes.


majd akkor nyafogjon bárki is, ha ilyen lesz neki

[link]

2009. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

az örök mondás: "igazán kis cerkával is lehet nagyot alkotni",a művészeknek sem kell hosszú ceruza, hogy szépen tudjanak rajzolni, neked sem kell akkora pénisz, hogy jól tudj vele működni.a nőknek a G pontjuk max 5 centi mélyen van, tehát ezt még 6 centis pénisszel is el lehet érni. Az nem mind1, hogy hogy bánsz vele, nem mindegy, hogy mennyi előjáték van és az sem, hogy milyen erőseket, milyen sebességgel tolsz a hölgyön (sekély, sekély, mély) nekem ez bejön :P

néha ami az erődből kifér, néha gyengébbeket, úgyis együtt kell rájönnötök, hogy kinek mi a jó, és számít az is, hogy milyen pózban csináljátok, tessék gyakorolni :)

2009. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
TÖK MINDEGY a méret, a lényeg, hogy tudd használni. Amúgy 15 cm az teljesen átlagos méret.
2009. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
15cm az átlag
2009. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!