Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Feleségemnek 1 vibrátort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemnek 1 vibrátort szeretnék venni ajándékba mit szólna hozzá őrülne neki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztosan, csak később ne légy féltékeny rá, ha inkább azt részesíti előnyben:))

Ja de ne vegyél túl extrák, mert ha hozzászokik, akkor nehezebben élvez el veled.

2009. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
20%
a saját farkaddal mi van? tán túl rövid?
2009. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egy próbát megér..:) szerintem örülne, de először ne túl nagyot vegyél, hogy hozzászokjon ahhoz is.:) vagy egy csiklóizgatót...hmm:) ;)
2009. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a 2. 22:46osnak: nem hinném, hogy baj lenne a szerszámával, csak valami újat akar adni a feleségének! minden kapcsolatban kellenek újítások, ettől marad meg a kapcsolat frisessége. én is kaptam egyet a páromtól, én nagyon örültem neki, mert már régebben is akaram, csak aztán nem lett.. így viszont ajándék is, és élvezet is...
2009. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Hát, számomra ez nagyon bizarr lenne és inkább az ellenkezőjét váltaná ki...

Szoktatok együttlét során segédeszközt egyéb kiegészítőket használni?

2009. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

23:00:

Ha szoktatok használni, akkor lepd meg vele, de ha nem, akkor ha felkészültél a negatív fogadtatásra is, csak akkor.

Ha szokott a párod önkielégíteni, akkor oké, de ha nem, vagy Te nem tudsz róla, egy próbát megér.

A T párod, neked kell tudnod, mik az igényei, milyen a beállítottsága stb.

2009. márc. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez attól is fugg, hogy milyen a hozzáállása a feleségenek ehhez a dolgokhoz. Ha elzárkózik elole, vagy elítéli az ilywn dolgokat, akkor inkább ne vegyél neki, de ha semmi gondja vele akkor csak nyugodtan :)



Princess

2009. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!