Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 5 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja vagyok együtt a párommal! Nagyon szeretjük egymást, azonban néha veszekedünk! Ez minden kapcsolatban igyvan?

Figyelt kérdés
én 16 a barátom 19 éves! 5 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, azonban néha van olyan h a barátom mondd valami olyat akkor én vágom be a durcát ha én mondok neki valamit akkor ő... de a kibékülés mindig csodálatos:) Szóval! normális h néha veszekszünk?
2009. márc. 7. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, hogy véleménykülönbség van. Még az se tragédia, ha néha veszekedtek.

De TUDNOTOK KELL megbeszélni a dolgokat! Ha erre képtelenek vagytok - akkor sajnos SENKIVEL nem lesztek egy pár, soha.

2009. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

persze hogy normális, ha nincs veszekedés egy kapcsolatban az nem is jó.

mi megbeszéltük hogy ha vvan valami ami a másiknak nem tetszik nyíltan megmondjuk. ezekből szoktak viták lenni de inkább sok kicsi jelentéktelen legyen mint egy nagy

2009. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam, hogy ahol nincs veszekedés, ott megcsalás van. Nem tudom mennyire igaz, mindenesetre teljesen normális dolog, nálunk is volt már sajnos, tudni kell megbeszélni, tudni kell túllépni rajta, és minden mehet tovább a megszokott kerékvágásban.


17/F

2009. márc. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!