Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg jobb a szex a feketékkel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobb a szex a feketékkel?

Figyelt kérdés

Nemrég azt hallottam, hogy a négereknek jó farkuk van, de a csajok nagyon rosszak a szexben és még arra is kíváncsi vagyok hogy próbálta-e már valaki feketével és milyen volt mert én nem tudom elképzelni milyen lehet egy feketével tényleg nagyobb nekik a lányok viszont harmadosztályúak ezt nem értem. Egyik haverom beszélte nekem a multkor hogy volt neki egy néger csaja Afrikából és nagyon rossz volt az ágyban de naponta 10x-20x is akarta nemtudom hogy igaze e elhigyjem lécci mondjátok meg hogy milyenek a négerek az ágyban, foleg a lányok mert tudni szeretném és ki szeretném próbálni egy néger csajjal mert biszexuális vagyok de ha tényleg rosszak az ágyban akkor felesleges. Koszonom a segítséget, és ebben nincs semmi rasszizmus csak szeretném tudni milyen egy néger csajjal és hogy szeretnek-e leszbizni. Koszi!!!!

Lány vagyok amúgy, szeretlek titeket a válaszokért.


2009. márc. 7. 16:18
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ezek szerint minden fehér ember egyforma???Ha a feketékre általánositol...Akor te olyan vagy mint kiszel tünde...
2009. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Inkább te vagy olyan mint a Kiszel Tünde, ilyen helyesírással.
2010. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy valakinek mindig a nagy farok jut eszébe a feketékről.


Nem minden fekete jó az ágyban, mert vannak akik keresztény szellemben nevelkednek. Nem divatból, mint nálunk. Ott tényleg nincs pia, cigi, buli. Tisztelik a családot, és nem akkarnak minden útjukba kerülő nőt megd.gni. Sajnos van pár, aki már felvette az Európai szokásokat, és a csak kalandokat, és minél több csajt akarnak.


Az én férjem fekete, de nem a farokmérete miatt választottam. Egy vágtelenül tiszta lelkű, becsületes ember. Ritkán találni hozzá hasonlót. A legcsodálatosabb férj a világon.

2010. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az Afrikai és Latin-Amerikai szegény országok női tényleg borzalmasak az ágyban. Nem nehéz utána nézni a netten.

Ha fekete leszbikus szexben jó nőt akarsz, le kell, hogy lohasszalak. Lehet, hogy Londonig kell menned. És ott is valószínűleg egy fekete brit csajt válaszanód. Aki nagyon valószínű lenéz, mert Kelet-Európai vagy és nem brit.


Off: Rengeteg kis farkú fekte férfi van, és rengeteg nagy farkú fehér. Csak az átlag több néhány centivel a feketéknél.

2010. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!