Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg jobb a szex a feketékkel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobb a szex a feketékkel?

Figyelt kérdés

Nemrég azt hallottam, hogy a négereknek jó farkuk van, de a csajok nagyon rosszak a szexben és még arra is kíváncsi vagyok hogy próbálta-e már valaki feketével és milyen volt mert én nem tudom elképzelni milyen lehet egy feketével tényleg nagyobb nekik a lányok viszont harmadosztályúak ezt nem értem. Egyik haverom beszélte nekem a multkor hogy volt neki egy néger csaja Afrikából és nagyon rossz volt az ágyban de naponta 10x-20x is akarta nemtudom hogy igaze e elhigyjem lécci mondjátok meg hogy milyenek a négerek az ágyban, foleg a lányok mert tudni szeretném és ki szeretném próbálni egy néger csajjal mert biszexuális vagyok de ha tényleg rosszak az ágyban akkor felesleges. Koszonom a segítséget, és ebben nincs semmi rasszizmus csak szeretném tudni milyen egy néger csajjal és hogy szeretnek-e leszbizni. Koszi!!!!

Lány vagyok amúgy, szeretlek titeket a válaszokért.


2009. márc. 7. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől függ hogy ki milyen az ágyban. Egy néger is lehet jó vagy rossz, ugyanúgy mint bárki más. Mint ahogy leszbi is lehet, de ezt sem tudod megmondani ránézésre.
2009. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

a néger pasiknak nagyobb

lásd: HustlerTV xDDDDD

2009. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De én leszbizni akarok egy fekete csajjal csak az a baj hogy nem találok fekete csajt oszt nemtudom megkérdezni tole
2009. márc. 7. 16:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Leszbizni akarsz... az oké, mindenki azt csinál amit akar amíg senkinek nem árt vele, de miért pont néger csajjal? Nem túl sok szaladgál magyarországon, és hogy pont leszbi legyen az a néhány arra még kevesebb az esély.
2009. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de bioszból fogják tanítani, hogy a kínaiaknak a legkissebb,(mert alacsonyak is), a négereké a legnagyobb, viszont tőlük lehet a legtöbb betegséget elkapni, ugyanis arrafelé kevesebbet tudnak a védekezésről. Szerintem is változó köztük ki jó, és kinem az ágyban.
2009. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
a színes börü pasiknak télleg nagyon nagy a farkuk és nagyon jó velük...
2009. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én ismerek egy néger,biszexuális lányt,aki magyarországon él: D de van partnere.
2009. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

http://www.youtube.com/watch?v=DaTDEbvSUMQ

A refrénből megtudsz mindent.

2009. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha szexről van szó akkor nincs néger és nem néger, férfi van és nő. Mindenkinek más igénye és képessége van ezen a téren, valakinek nagy farka van, valakinek kicsi, valakinek nagy a melle, valaki deszka.
2009. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
a néger csajok ugyanúgy van közöttük aki rossz,és van aki nagyon jó aszexben.csak meg kell figyelni,az akas csajt.de inkább pasival kezd,ha csaj vagy,mert az még meg is éri... :D jó testük van,és belülről is okések,jahh és mi az,h AIDS? :D ennyire erővel te is AIDS-es lehet nyomoronc.. xDszal csak bátran ;)
2009. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!