Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Női kényeztetés - Jó vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női kényeztetés - Jó vagy rossz neki?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam barátnőmnél és kényeztettem kézzel illetve orálisan.

De amikor (szerintem) eltalálom a kidudorodó csiklóját és azt nedves ujjal kényeztetem akkor a combjai heves remegésbe kezdenek.. mint amikor például csikizi valami az embert.., és mondta, hogy ne csináljam.. kérdeztem hogy nem jó? erre azt válaszolta, hogy nagyon csikis és fura érzés..

Segítsetek, mit tehetnék hogy, jó legyen neki?

lehet hogy csak a remegés miatt gátlásos és ezért nem akarja hogy csináljam neki?


2009. márc. 7. 13:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak írom, hogyha a több ujjas válaszra reagált, hogy szerintem azt nem úgy értette, h benne a hüvelyébe, hanem a csiklót izgassa több ujjal.

Nekem is van mikor néha csiklandoz, de az általában hamar elmúlik. És igen, néha fáj is ha úgy nyúlnak hozzá, de hát ki kell azt tapasztalni, és igen, sok nyál, és nedv.

2009. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
igen, nem hüvelyben értettem a több ujjat :) a csiklóingerlésnél csupán
2009. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
túl érzékeny neki, csináld körülötte... nekem az jó olyankor
2009. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!