Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Női kényeztetés - Jó vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női kényeztetés - Jó vagy rossz neki?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam barátnőmnél és kényeztettem kézzel illetve orálisan.

De amikor (szerintem) eltalálom a kidudorodó csiklóját és azt nedves ujjal kényeztetem akkor a combjai heves remegésbe kezdenek.. mint amikor például csikizi valami az embert.., és mondta, hogy ne csináljam.. kérdeztem hogy nem jó? erre azt válaszolta, hogy nagyon csikis és fura érzés..

Segítsetek, mit tehetnék hogy, jó legyen neki?

lehet hogy csak a remegés miatt gátlásos és ezért nem akarja hogy csináljam neki?


2009. márc. 7. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
neem, ez nem gátlás... csináld finomabban! a csiklónál rengeteg idegvégződés van, és a barátnőd érzékenyebb lehet ezen a téren, csak gyengéden, ne okozz neki fájdalmat
2009. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nagyon gyengéden csinálom, nem rontok rá.. finoman nyalogatom és simogatom..de lehet még nedvesítenem kell és akkor jobb lesz?
2009. márc. 7. 13:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
csináld csak szépen és óvatosan lehet hogy még nem volt eléggé nedves szüz még a barátnöd, és te? izgasd egykicsit nyalogasd... menni fog csak óvatossa. hajrá
2009. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..

amúgy szűzek vagyunk mind a ketten

oké..nedvesebben kell:)

2009. márc. 7. 13:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
csak nyugi elöször nyalogasd aztán nyúlj be neki 1 majd 2 újjal de óvatosan mert lehet hogy fog neki fájni ha nincs eléggé kitágulva a h4veklye lényeg az hogy legyen nagyon nedves... amúgy mikor ezeket csináltad akkor felállt neked? hány évesek vagytok? öszintén
2009. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

17 évesek..igen fel

s most szó sem volt ujjazásról..ujjal kényeztettem a csikóját illetve nyelvvel

2009. márc. 7. 13:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

hát pl nekem egy ujjal nem lehet úgy izgatni a csiklóm, h ne legyen kellemetlen... próbáld meg több ujjal, h ne olyan is felületen érje az izgatás.. az úgy sokaknak nem kellemes

két ujjal is csinálhatod úgy, h egymás mellett van a két ujjad, a tenyér felöli részét húzogatod a csiklójánál, h az a két ujjad között csúszkáljon" (remélem érted)

szerintem így nem lesz olyan kellemetlen, szúró érzés neki sem

és igen..nedvesen kell, eléggé

2009. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

*kis felületen

bocsi, előző voltam

2009. márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
csak kényeztesd újjal is és nyelvvel is mióta vagytok együtt? ha már készen álltok a szexre akkor mindenképpen legyen nálad gumi már vettél? szerintem a legjobb a durex mi mindig azzal csináljuk a lényeg hogy elég nedves legyen úgy jobban csúszik mindenképpen védekezzetek.
2009. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A csiklón van olyan pont, ami bizonyos izgalmi állapotban kellemetlen. Nekem van, amit orgazmus után nem szeretek, de ugyanígy a pasimnál is van olyan, amit nem szeret az orgazmusa utáni percekben.

Nem csinálod rosszul, és jó, hogy megbeszélite, jó, hogy mer szólni.

Az tényleg fontos, hogy jó nedves legyen. A nyálad ugyebár sokat segít.

Én (bár te erről nem írtál, de a korábbi álaszok során felmerült) nem szeretem, ha több, mint 1 ujját használná bennem, nem is szokta. Az 1 ujja nekem épp elég. Pedig már majd 20 éve nem vagyok szűz.

2009. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!