Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sex végén amikor a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex végén amikor a párom elmegy, állandóan hányingert kapok a spermáktol, már akkor amikor érzem, hogy lüktet neki és elfog élvezni, ez mitől lehet? Elfog mulni valaha? 27 éves lány, szeretem a barátomat egy éve vagyunk együtt, ő volt nekem az elsö.

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 01:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nem muszáj folyton úgy befejezni a szexet h bele élvez a szádba... Azt én se bírnám folyton. Sőt én nem is engedem neki, mert számomra kicsit gusztustalan. Amikor olyan kedvem akkor beleélvezhet a számba de persze kiköpöm. Minden nőnek szive joga eldönteni h mit kezd a barátja spermájával! Írhat itt akárki akármit, ez a te döntésed! És ha már hányingered van, talán nem is szívesen csinálod..az meg mire jó? Lehet h más nagyon szereti a spermát, de attól h te nem még nem vagy rosszabb náluk! Ja, és sztem az undor nem fog elmúlni, egyszerűen nem bírja a gyomrod.
2009. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
irta, hogy a szájába élvez? én nem láttam, irta, hogy most vesztette el??? ha ő neki az első, az azt is jelenthetné, hogy 18 éves kora óta vele van... nem mintha baj lenne, ha 27 évesen lenne neki az első, a hányinger pedig elmúlhat, csak nem gondolj rá, ne gondolj olyasmire, amit nem szeretsz benne, pl ize vagy szaga, vagy akár azt, hogy lesz egy kis kosz..., már ha nem benned élvez. ha pedig tényleg szádba, akkor ne hagyd, neked is élvezned kell, azért csináljátok. lány
2009. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!