Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sex végén amikor a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex végén amikor a párom elmegy, állandóan hányingert kapok a spermáktol, már akkor amikor érzem, hogy lüktet neki és elfog élvezni, ez mitől lehet? Elfog mulni valaha? 27 éves lány, szeretem a barátomat egy éve vagyunk együtt, ő volt nekem az elsö.

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 01:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Hát valahol ott lehet a gond amit mondasz, ne vivccelj, 27 évesen ő neked az első ???? és az meg hogy lehet?


Hát hallod azért hihetetlen szélsőségek vannak, éppen tegnap azon veszekedtünk egyik kérdés kapcsán, hogy 90% szerette az analszexet, és sztem meg az undorító, na puff most meg olvasom ezt, hogy van olyan aki szerint a sperma undorító.

Ne haragudj, de sztem minél hamarabb menj pszichológushoz, itt a probléma az agyban van ... tudod "normális" embert inkább felizgat, nem pedig hányingert kap ettől .ááááá hallod, na jó reggelt csináltál nekem :-D

2009. márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Na az előbb jól megkaptad :-)))

Hát ahány ember, tényleg annyiféle. Attól hogy valaki valamit nem szeret, még nem bizti, hogy rossz ember. Hogy 27 évesen az első fiúd? Nem lóverseny ez, hogy tromfolni kelljen, ki veszti el hamarébb a szüzességét, kinek hány pasija volt.

Az első pasimnál (aki a férjem lett) el sem tudtam képzelni, hogy orálisan elégítsem ki. Jó ha kétszer megtettem és egyáltalán nem örömmel.

Nulla volt a fickó az élet minden területén. Aztán igenis találkoztam olyan férfival, akivel szívesen és bármikor...és én is élveztem az orált. (Most is szeretem, és a mostani férjem is imádja.) Számít, hogy kivel csinálod. Sztem, te magát ezt a szexformát nem szereted és ezért így utasítod el. De olvastam valahol, hogy számít, mit eszik, iszik a pasi. Dohányos, italos, összevissza zabáló pasinak állítólag büdös! és rosszízű a spermája.

2009. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem lóverseny persze, csak látod meg is van az eredménye ..

Ha kamaszkorban az ilyen "hülyeségeken" nem esik át, akkor most 27 évesen tapasztalja meg ... hát ez nekem magas, de hát ezek szerint van ilyen. De azon röhögök magamban, hogy aztán meg van a másik véglet, akik 15 évesen szo...kodnak össze-vissza már. ... hihetetlen na.

Mindenesetre hidd el, nem undorító, sőt izgató, és való igaz, ha az íze nem tetszik, az egy dolog, azt elhiszem, lehetséges, valóban összefüggésben van a kajával, dohányzással.

De sztem eleve rossz hozzáállás az, hogy "megteszem neki mert akarja". Jézus isten .... ez nem erőszak, ennek izgatnia kellene, nem pedig "megtenni, egye fene", hát engem ez is megdöbbent ...

2009. márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
De TE mit értesz az alatt hogy "Sex végén"?? mert ha orális szex végén undorodsz attól hogy érzed hogy mindjárt elmegy ,akkor az sztem OK (nem tagadom én azonnal behánynék... még soha nem csináltam senkinek és ha csinálnám akkor sem várnám meg még elmegy .. ez van) De hogy ha szeretkezés végétől undorocc akkor ott vmi nincs rendben :/
2009. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egész egyszerűen csak arról van szó,hogy nem jó vele a szex,és csak azért mert Ő az első és évek óta együtt vagyunk nem érdemes ezt csinálni.Talán valaki mást kéne keresned,hátha ott ilyen problémád nem lesz...Nekem is volt régebben egy partnerem akivel amikor szexeltem utána mindig "kanszagot" éreztem.Annyira zavart,hogy az volt az érzésem,hogy mások is érzik rajtam,és alig vártam egy gyors,alapos zuhanyzást.(de sokszor az se ért semmit)Ezért inkább vége lett,hisz úgyse illettünk egymáshoz...Azóta se volt ilyen kínos esetem hál istennek...
2009. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
De akkor is, 26 éves kora után veszti el valaki?? Ott már biztos nincs valami rendben.
2009. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval igen .... ott valami nagyon nincs rendben, akár így nézzük, akár úgy ...

Na de ilyet is most olvasok először, hogy valaki ettől behány ... atya isten. Akkor eddig engem jó csajszikkal hozott össze a sors ...

2009. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom miért ennyire kiakadva mindenki, hogy 26 évesen vesztette el, akkor jött az akivel megtenné. Vagy csak azért, hogy ne legyen már szűz, feküdt volna össze valakivel, akivel nem is igazán akarja?

Hát azért nem olyan fura, hogy rájön a hányinger. Van aki nem bírja a sperma ízét és nem szereti. Talán akkor nem kéne a szádba engedni. De tényleg nincs ott hogy most orális szexnél, vagy rendes szexnél jön ez rád. Mert ha akkor mikor a hüvelyedben van, nem értem attól miért jön rád a hányinger. Az elég furcsa lenne. Azért ezt megírhatnád itt.

2009. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Megmondom én neked:

Mert igen furcsa, hogy egy kamasz lány vagy fiú, amikor tombolnak benne a hormonok, nem túl egészséges ha egyszerűen nem izgatják őt a srácok ... oylan nincs, hogy mindegyik hidegen hagyja, vagy legalábbis nekem magas. Ezért írtam, hogy valami nincs rendben, és akkor most meg lehet csodálkozni, hogy 27 évesen jönnek elő a problémák, amelyeknek már tizenévesen elő kellett volna jönniük.

2009. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, természetesen megeshet, hogy a srácban van a hiba, nem zárok ki semmit, csak furcsa ez így ahogy van. Mindenesetre akkor majd nézd meg más srácnál mit tapasztalsz.
2009. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!