Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ugye nincs sok ilyen lány?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nincs sok ilyen lány? Volt egy barátnőm és orál után azonnal(még szájában a cuccal) csókolózni akart...

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm és orál után azonnal(még szájában a cuccal:S) csókolózni akart...őszintén ez engem undorít nemszívesen kósolgatok spermát még ha az a sajátom is...

Azóta már szakítottunk de én nem szeretném újra átélni...elég kellemetlen volt...a kérdésem pedig már felírtam...


2009. márc. 6. 07:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Maszatos? XD Vicces vagy előző valamelyik válaszadó. Gondolom a csaj nem full ge**s szájjal közelít hozzád. És miért pont a kiscsaj igazodna hozzád? Nem hiszem, hogy a pasinak kellene még feltételeket szabni ilyen téren. ÓÓÓ te, ha kapnál olyan csajt, aki a szájába se venné a micsodád. :D Na az való neked. ^^ Ha te nem szereted a sajátod, hogy várhatod el, hogy más szeresse azt? :D Tehülyete.
2009. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
85%

Elmúltál már 18??? Szerintem közel sem...Ha így vágod, hogy a saját "cucc"-od gusztustalan, ami a kis sz@ros tiniknek az, akkor véleményem szerint 16 vagy max.

Képzeld, szeretek a barátnőm szájába élvezi, vagy kiköpi, vagy lenyeli, tök mind1, ugyanúgy megcsókolom, pl francia után...Ő is undorodjon tőlem, mert mint tudjuk sok hüvelyváladék kerül a férfi szájába olyankor...Hú de gusztustalan, igazad van, többet nem nyúlok nőhöz...:D Szánalmas vagy...Nehogy átéld mégegyszer ezt a traumát.:D

2009. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%
látszik kisgyerek vagy.Vagy pedig nagyon hülye.Elvárod h leszopjon te meg meg se csókolod.Ennyire ne undorodj már magadtól.Amikor engem kinyal a pasim én sem küldöm el fogat mosni.Mért is kéne?Várj még a szexel szerintem pár évet
2009. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
primitiv es gyerekes bunko paraszt vagy, ez a helyzet, oregem. Meg a csaj a hibas???/neked akar jot, lenyeli, te meg meg ezen akadsz fenn. Hat akkor sz...d le magadat vagy egy lovat, az majd nem akar megcsokolni, ne felj.
2009. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
24%

DE basszus!

Én ha leszopom a férjemet (már bocsi) és Ő számba élvez eszembe sem jut, hogy megcsókoljam cuccos szájjal.


Én hüvelyi orgazmusra is képes vagyok és olyankor spriccelek. És olyankor a férjem sem akar a számba mászni olyan szájjal.

Az más amikor úgy nyal (és nem ujjaz közben), hogy csak csikló orgazmusom van, akkor nem spriccelek nyílván olyankor természetes a csók. De nem mindegy nekem sem, hogy csak a nedves puncim és úgy csók, vagy spriccelek és az után csók.

Nem tudom, lehet, hogy én gondolom rosszul..

(én vagyok az "inteligenciás" 25/N)

2009. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%

Én nem akarok vádaskodni, de miért kell ilyen szavakkal illetni valakit, hogy paraszt, hülye, bunkó, szopjon le egy lovat, meg ilyenek? Nem is értem a dolgot. Feltett egy kérdést, amiben mások nem értenek vele egyet, de ennek pont ez a lényege, és nem az a válaszoló dolga, hogy eldöntse, hogy hány éves az illető, esetleg milyen beállítottságú, éretlen vagy sem, sajnálom, hogy így gondolkoztok, és reagáltok, akkor inkább ne tegyétek szerintem, mert ez nem nyilvános forum, hanem úgymond tanácsadás. És az nem tanács, hogy szopja le magát, vagy egy lovat. Félre értés ne essék, mindenki úgy válaszol, ahogy a képességei megengedik, de akkor saját szintjéhez mérhető kérdésekre tegye ezt...

valóban, a kérdés vicces, érettebb gondolkodású emberek számára akár még bántó is lehet, de ez nem erre való.

Mind1, a lényeg, hogy ő csak választ várt, nem is pazarolom tovább a helyet, részemről csak annyi, hogy mindenki úgy élvezi a sexet, ahogy szereti, és ahogy tudja, ha őt zavarja a saját spermája, akkor ne akarjon a lány szájába élvezni, ha utánna problémát okoz a csókolózás, úgynevezetten "cuccal a szájban".

2009. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem komolyan!! Hogy van ez most??? A pasik elvárják a csajtól h a szájukba élvezhessenek, sőt, szeretik ha a csaj le is nyeli, de ők meg már undorodnak ha a csaj utána megcsókolja őket?? Basszus, nem lehet h esetleg pár csaj sincs oda az ízéért meg attól h a szájába van a cucc( előre bocsátom én nem tartozom közéjük) de mégis megteszik a párjuknak, mert szeretik??? És a pasi akkor meg vinnyog, h fúúúj, undorító!!! Hát ez nevetséges komolyan!!!!

Ha elvárjátok, vállaljátok azt is ami vele jár!!!

Én párom pl mikor először engedtem a számba, ő maga cókolt meg, és nem undorkodott, h úúúúhhh kicsim, előbb moss fogat lécci.

Én se undorodok a sajátomtól, ha ő csókol meg utána, ő se az övétől. szerintem ez így normális....

2009. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
62%

Ch... kicsit gáz vagy..

Egyébként én is ezt csinálom..:P:D Mivel általában nem szeretem, hogyha a számba élvez, ezért "egyességet" kötök vele..:D Beleélvezhet, de utána csók. és egyszerre köpjük ki.. először kicsit perverznek gondolta, de nem az egyáltalán..:P:)

2009. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

húú gyerekek... elég vegyesek a válaszok...

egyébként olyanokat feltételeztek amiket nem írtam oda...

pl. én azt h szájjal elégítsen ki egyáltalán nem igénylem, sőt a normál együttlétet jobban szeretem...

u.i. annak a kedves válaszolónak üzenem akik nem megfelelően választottak szókincsükből, hogy én a nőket tisztelem és szeretem és nem akarok senkinek körszakállat rajzolni a g*ciből... amúgy minden válaszolónak minden infót köszönök:)(ha szeretnétek egyenként reagálok az összes hozzászólásra)

2009. márc. 6. 14:23
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gané dolog, hogy a szájába élvezel, de magadtól már undorodsz...Tudd csak meg, milyen a nőnek a te cuccod a szájába venni, aztán "kényszerítsd szopásra"!

Majd ha a párom nem tartja undorítónak magát, akkor mehet a szájba élvezés esetleg...Addig meg ne várja el tőlem...Én pont annyira undorodom tőle, mint ő saját magától...Valamit valamiért...Legyen tisztában vele, mit kér tőlem...Egyébként az orállal semmi bajom, szívesen csinálom, de ne a számban menjen el.

Köszi a lepontozást!

2009. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!