Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ugye nincs sok ilyen lány?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nincs sok ilyen lány? Volt egy barátnőm és orál után azonnal(még szájában a cuccal) csókolózni akart...

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm és orál után azonnal(még szájában a cuccal:S) csókolózni akart...őszintén ez engem undorít nemszívesen kósolgatok spermát még ha az a sajátom is...

Azóta már szakítottunk de én nem szeretném újra átélni...elég kellemetlen volt...a kérdésem pedig már felírtam...


2009. márc. 6. 07:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

hány éves vagy???

elvárod h a szájába élvezhess, de utána undorodsz tőle??:D ha lenyelte, vagy kiköpte, smárolni igazán lehet vele utána sztem -.- nekünk se ízlik ám mindig a "cucc", kedvesem.

2009. márc. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

Volt ilyen bn nekem is :)


nehezen vettem rá magam de végül belementem .


érdekes élmény volt XD



de szerintem van még pár lány aki ezt csinálja :)

2009. márc. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Elég furcsa, hogy nem vagy barátságban a saját testnedveiddel.

Nálunk én voltam az aki miután kielégítettem a pasimat nem szívesen csókolóztam. De mint kiderült őt egyáltalán nem zavarta, hogy sperma volt a számban. Az jobban zavarta, hogy nem akartam megcsókolni. Túl léptünk ezen. :)


Szerintem sok olyan lány van aki szereti az orált és önfeledt, szerelmes kapcsolatban él szexuálisan érett gondolkodású és odaadó férfiakkal.

2009. márc. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Na igen...nekünk sem mindig ízlik, szóval szerintem ha már egy lány "megtisztel" azzal, hogy a szájába élvezhetsz, az a minimum, hogy nem undorodsz tőle...neked is rosszul esne, ha mondjuk nyalás után nem akarna megcsókolni a párod, mert "fúúj mááár"...érdekes.
2009. márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

Bennem soha fel sem merült, hogy ez probléma lehet. (Nő)

Ha te kényezteted őt orálisan utána is azt mondod, hogy "bocs, mielőtt folytatjuk kimegyek fogatmosni"?

Engem zavarna, hogy meg kell szakítani egy szeretkezést.

És fiúval sem találkoztam akinek problémái lettek volna akármelyik változattal.

2009. márc. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Hú hallod, baromi nagy megrázkódtatáson mehettél keresztül! Már nem azért, de nevetséges, hogy valakitől elvárod, hogy lenyelje a spermádat, te meg nem vagy hajlandó elviselni még ennyit sem. A nő szívjon, mint a torkosborz, te meg semmit sem teszel. Ha ennyire undorít, akkor az is undorítson, hogy a szájába élvezz. Ja és az én párom imád a számba élvezni, de én ódzkodtam mindig is megcsókolni őt utána, viszont ő nem, így neki ez abszolút nem probléma, szóval már nekem sem!
2009. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
18%

Fúj! Szerintem igaza van a kérdezőnek. Ha szájjal kényeztetem a férjemet de nem élvez a számba, akkor mehet a csók. De ha beleélvez én biztos nem csókolnám meg. Pont mintha magát sz*pná le.

Viszont miután ő elégített ki szájjal, simán mehet a csók.

Szerintem egy nő legyen érzelmileg, szexuálisan is inteligens.

25/N

2009. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%

én 07.34

Mit értessz azon, hogy intelligens? És mi köze ennek a témáshoz? És ha ő csókol meg maszatos szájjal, az miért "intelligensebb" mintha te őt?

2009. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem egy nő legyen annyira szexuálisan érzelmileg inteligens, hogy érezze, tudja, hogy a párja esetleg undorodik attól, hogy miután a szájába élvez akar-e csókot. Van akit zavar, van akit nem. A nő tudja, érezze ezt.Ezt szavak nélkül kell értenie egy párnak.

Így értem. :) Nem kartam bántani vele senkit.

2009. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Hát igen. Nekem is volt egy hasonló barátom... 23 éves létére ha szájjal elégítettem ki és lenyeltem, nem volt hajlandó megcsókolni. Szánalom. -.-" Megalázó, mintha valami rosszat tettem volna. Hát kisapám akárki is vagy, nagyon tahóparaszt az tuti. És képzeld a válaszod - van sok ilyen lány - nem kell félned. :D

Undorodsz a sajátodtól... biztos nincs veled valami rendben. ^^ >>> Szexuálpszichológus. :)



Kirari

2009. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!