Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nincs akkora "étvágya?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs akkora "étvágya? "És miért nem bírja addig?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elég keveset szeretkezünk a párommal,és kb 15-20 percig bírja!Anno napi szinten legalább 1x voltunk együtt és akár órákig is...A gond az,hogy mire belelndülök,mert sajnos elég lassan megyek el,Ő végez!Már próbáltuk a pózváltogatást, a "pihi"-t is, de az kb 2 percet tolja el a dolgot! Rákérdeztem,és azt mondta,hogy mivel sokat melózik és keveset alszik, fáradt, és nagyon szarul érzi magát azért, mert nem tud úgy teljesíteni, de nagyon szeret!Tényleg elég nyűgös mostanában, de egyszerűen attól félek,hogy már én nem vagyok számára annyira kívánatos! Azon is gondolkoztam,hogy esetleg van neki valakije, de egyrészt ideje sem lenne rá, másrészt pedig mindent megtesz értem, velem tervezi a jövőjét, és érzem,hogy nagyon szeret és ragaszkodik hozzám!
2009. márc. 6. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ez egy olyan kérdés amit én sem tudok!!! :)

Nálunk is ez van néha...


22/L

2009. márc. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem bírja, mert keveset vagytok együtt, ezért hamarabb elsül. Ha napi szinten, netán többször csinálnátok, gyanítom nem lenne ilyen.
2009. márc. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudunk minden nap együtt lenni...
2009. márc. 6. 00:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szia én egy 24 éves nő vagyok aki férjnél van teljesen egyet értek az előttem szólóval azért nem bírja sokáig mert ritkán vagytok együtt sajna én is ebben a cipőben járok. én is azon gondolkodtam h lehet h már nem kíván annyira de ez HÜLYESÉG téged is biztos ugyan annnyira kíván csak fáradt meg ilyenek próbáljátok meg a te előjátékodat meghosszabbítani hátha jobban beibdulsz és hamarabb elmész ne aggódj biztosan változni fog csak a mai túlhajszolt élettől sajna sokat nem várhatunk örüljünk annak is a mi van.
2009. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Hát szerintem egy kicsit nagyok az elvárásaid is nem gondolod?
2009. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az elvárásaim nagyok, csak keresem az okát a dolognak,ami remélem,hogy nem én vagyok!Mint írtam, régebben nem volt ilyen gond...
2009. márc. 6. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!