Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orális szex nélkül működik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex nélkül működik hosszútávú kapcsolat? (nyilván mindkét fél részéről értem a kérdést) Szerintem nem, nálam ez olyan alap dolog mint a köszönés az utcán! :D

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 07:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

Nő vagyok és nem bírnám ki, ha a férjem nem elégítene ki orálisan is. Pedig képes vagyok hüvelyi orgazmusra de szükségem van a csiklói örömre is és azt a nyelvével csinálja!

Én is imádom kényeztetni a számmal teljesen beindulo, szinte spriccelek

2009. márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
sztem működik..bár nekem nincs gondom vele, de a párom inkább szex párti és hipp hopp már benn is van:) ugyh szinte csak akkor elégítem ki orálisan ha menstruálok...de akkor bepótolom a havi adagotXD:)
2009. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Nekem eddig működött, egy 5 és egy 4 éves kapcsolat is anélkül hogy orálisan kielégítettem volna a párom. Nem mindenkinek alap dolog.
2009. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
Én sem szoktam lesz*pni a férjemet, és már 6 éve együtt vagyunk. Nem értem, hogy múlhat ezen 1 kapcsolat.. Szerintem a férfi szempontjából sokkal kellemetlenebb lehet pl., ha a lánynak nincs orgazmusa. Egész más feeling. És érdekes, sokan még ezt is "elviselik", mert szeretik a másikat.
2009. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
31%
Hát, lehet hogy te nem sz...d le a férjedet... majd talál mást erre a szerepre. Nekem ne mondja senki, hogy erről egy férfi egész életen keresztül le tud mondani.
2009. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
41%

Bizony, hogy múlhat ezen egy kapcsolat. Csak olyan sok prűd ember van még a mai fiatalok között is, hogy az borzalom.

Sok haverommal beszélgetve oda jutottunk, hog yklegtöbben még jobban élvezik, ha barátnőjük lesz...ja őket, mint a sima szexet úgymond.

Szóval én magam elképzelhetetlennek tartom enélkül, és sztem csak idő kérdése, meddig lehet így egy kapcsolatot húzni.

Én személy szerint ha egy csajszinak ez nem tetszik, dobnám azonnal, de az is igaz, hogy annyi birka férfi is van, aki meg megelégszik enélkül is akár évekre is. Érthetetlen.

2009. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%

Hát kedves utolsó válaszoló!:)


Szerintem nincs igazad...én is szeretem az orlis sexet , de ha párom olyan fejjel csinálná, mint aki undorodik, akkor nem hiszem hogy élvezném...sztem elég gáz ha emiatt megy szét két ember..SOSE várnék el olyat a páromtól, amit ő nem akar...pl valakinek alap az anál sex is , na nálam biztos nem lesz az soha...én teljesen megértem , hogy valakinél az orál nem alap, vagy egyenesen taszítja..annak ellenére hogy én szeretem adni és kapni is....

2009. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ahol ebből gondot csinálnak, ott vagy vmi más van a háttérben, és csak "ürügy", vagy az egész kapcsolat nem szól másról, csak a szexről.

Úgyh én úgy gondolom, h igenis, működhet egy kapcsolat orális szex nélkül is. A mienk is működik.

2009. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%

Miért lenne prűd azért valaki, mert nem szokott orálisan szexelni?? Én nagyon prűd lehetek, mert análisan és szado-mazo szexelni sem szoktam! Aki ezt a választ írta, valószínűleg még nem szeretett senkit, csak önmagát és a szexet..

Utolsónak adok igazat, ez csak kifogás lehet!

2009. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%

Én elképzelhetettlennek találom, hogy időnként egy kicsit ne lehessen egymást orálisan kényeztetni, a lányok is szeretik hogyha kinyalják őket, szinte alap dolognak számít, akkor ezt miért nem lehet egy kicsit viszonozni? ilyen téren nem értem a nőket,undorodnak az orál szextől de azt meg elvárják hogy őket orálisan elégitsék ki....

szerintem ha vki undorodik az orál szextől akkor az nem is kívánja igazán a partnerét, a szexet, csupán a saját maga kielégülését akarja!

2009. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!