Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orális szex nélkül működik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex nélkül működik hosszútávú kapcsolat? (nyilván mindkét fél részéről értem a kérdést) Szerintem nem, nálam ez olyan alap dolog mint a köszönés az utcán! :D

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 07:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%

Egy jó nő nálam ott kezdődik, hogy jól csinálja szájjal. Aztán tudjon főzni és néha kiganézza a szobát. :P

Hihetetlen elvárások, mi? :P

2009. márc. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Működik, pl én sem várom el a barátnőmtől hogy kielégitsen szájjal, mégis együtt vagyunk több mint másfél éve és tökéletes a kapcsolatunk.
2009. márc. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Egy nő biztosan kibírja. Egy férfi pedig biztosan nem. Lehet, hogy másfél év után nem megy félre, de majd megteszi három négy vagy öt év múlva. Kivéve akkor, ha a férfi alapból nem tudja milyen az orális szex, akkor el tudom képzelni, hogy kibírja élete végéig.
2009. márc. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Működhet, ha egy igazán jó pár jön össze, akkor ennél még neccesebb dolgokat is simán túlél a kapcsolat. Ha meg nem, akkor úgy is csak idő kérdése, hogy válás legyen a dolgogból.
2009. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
98%

Egy jó kapcsolatban bármi működik, bármi megengedhető, ami a másiknak nem okoz kellemetlenséget, emellett a másik fél megértése és elfogadása is ide tartozik.

Ha pedig ezen áll vagy bukik, illetve enélkül nem működhet a kapcsolat, akkor az inkább a szexről szól és nem a hosszú távú kapcsolatról.

2009. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
hát ha ettől függ egy kapcsolat működése...
2009. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát nekünk megromlott, amikor csak adtam és nem kaptam! Nem éreztem igazságosnak!
2009. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
már miért ne működne? egy jó párkapcsolat, nem az orális szex meglétére épül..
2009. márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk működik. Lassan 8 éve. Bár kipróbáltuk, de nem érezzük szükségét. :)
2009. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Az orális szex nekem is olyan alap mint neked, de én csak adok, nem kapok, és így is jó a kapcsolat. Hiányzik de a szerelem erősebb. :)
2009. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!