Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális dolog az ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az ha a barátom azért elhagyott mert kicsik a melleim?

Figyelt kérdés
Én aláírom,hogy kicsik a melleim de ez a pasiknak tényleg annyira fontos?nem mintha tehetnék róla,hogy ekkora.
2009. márc. 4. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem...a normális fiuknak rohadtul nem számít, ne bánkodj az exed egy marhanagy tapló, örülj neki, hogy vége lett :) !
2009. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem, nem normális. Mármint a srác.


A puncid ugyanolyan, mint bármelyik lánynak. És valljuk be ez a lényeg.


25/f

2009. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ez egy idióta indok, amiért kitett. valszinű csak le akart koptatni, de gondolkodni nem nagyon tud, ezért olyan kifogást talál, amivel még meg is bánt. faragatlan tuskó!

am. ha egy fiú talál egy csajt nem a melleit fogja megnézni, hanem fontos, h mien személyiség!! + azért fontos, h csini + aranyos legyen!

2009. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú nem szeretett téged.Ez csak egy kifogás volt a részéről,és valljuk be nagyon t*pló módon viselkedett veled.Nem érdemelt meg téged,találsz te nála sokkal jobbat,aki nem a melled mérte végett fog szeretni,ha a személyiségedért.
2009. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát már nem bánkódom miatta.Elöször bántott a dolog de már nem érdekel.Gondolom,hogy nem ez volt az ok amiért elhagyott vagy legalább is a fő ok én is mondtam neki,hogy ez nagyon gyenge kifogás volt azért ne nézzen már hülyének de legalább az igazat mondta volna el hihetetlen mien gerinctelen emberek vannak
2009. márc. 4. 19:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
semmi köze a dolgokhoz a mellednek, az már az első találkozásnál fel kellett volna tűnjön, hogy kicsi. más oka volt a szakításnak
2009. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
most ne haragudj hogy vissza kérdezek de amiko összejöttetek akko nem volt kicsi?????????me az tény hogy oltári nad balfax lehet..................az 1 dolog hogy a külsö is számit de ha éppen az zavarna 1 csajon hogy kicsik a mellei akko össze sem jönnék vele nem hogy össze jövök utánna meg a szemébe vágom!.................................
2009. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is ezt kérdeztem töle,hogy ez a 1,5 év alatt nem tünt fel neki?!érdekes.1,5 év után csak ugy hirtelen nem tetszik neki,hogy kicsik ez volt életem legröhelyesebb kifogása.
2009. márc. 4. 19:53
 9/11 anonim válasza:
92%

A barma. Erre csak ennyit tudok mondani, a kisebb néha esztétikusabb, mint a nagy dinnyék. Szerintem a kis mell szebb is, de ez az én véleményem. Ha vicces és kedves a lány, a mell nagyon sokadrangú dolog.


20/F

2009. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ,azért látom még vannak normális emberek akiknek nem a mellméret a lényeg hanem inkább a személyiség
2009. márc. 4. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!