Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » En es a baratom mar tobb mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En es a baratom mar tobb mint 1 hete jarunk es felhozta a szex temat! Mire ertette ilyen hamar? 15L

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 18:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaj gyerekek nehogy biztassátok már, hogy várjon ennyit meg annyit...

Erre ő nincs felkészülve. Meg a srác se lehet a lovagiasság bajnoka. Szóval erről ennyit.

Furcsa hogy én ezt mondom... magam is csodálkozok.


Hajtsd el azt a gyereket aztán keress valami értelmes srácot. Ha egyáltalán kellene neked 15 évesen bárki is. Ne erőltessük ezt szerintem. Még.


25/f

2009. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Én nem akarlak leoltani (annak írom aki erre vágyik) de remélem élvezni fogod mikor a csajod otthagy mert ki akar próbálni még ezt-azt. Ha egy csaj 2-nél több sráccal feküdt le az szégyen, ha egy pasi az büszkeség? Szerintem szégyelhetnéd magad, hogy ilyen elképzelés miatt kezdtél el fiatalkorúakat megrontani. Egy kapcsolat alapja nem a múlt hanem a jelen és a jövő. Azt eddig is tudtam, hogy a ffiak lassabban érnek de hogy ennyire, hogy 16 éves szinten legyél..
2009. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
hát figy nem tartom büszkeségnek ha 1 pasi cseszett sok csajt dug meg és nem azt montam hogy ha 1 csaj 2 pasinál többel fexik le az gáz ........sztem olvasd el figyelmesebben azt hiszem a 2 kezeden 10 ujj vagy remélem még a matek tudásommal nincs baj........XD......figy ha neked nem para hogy kb 20 éves koráig a csajt több mint 10 en dugják meg akko egésségedre nekem akkor is gáz!.......az meg hogy megrontom sztem nem éppen jo megfogalmazás................csak 1 rövid történet:a 12 es vilin döcögök hazafele és 2 csaj éppen arrol diskurál hogy hogy kell bekapni a 22 centis faxt,neg hogy mennyire jo tini discoban kefélni,,erre má azé felkaptam a fejem és láss csodát max 13 évesek lehettek szal ha a 13 éves korosztály már ennyire ritinos akko én vagyok a nagy megronto????????sztem izlések és pofonok,az meg hogy ha kiakar probálni dolgokat akko mennyen ha szeret ugy is visszajön hozzám.........:)
2009. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
szerintem nem is olyan biztos hogy sexre kellenél én is 15 éves voltam a javából és a barátom 23....... az első randin nekem is felhozta a sex témát s nem arra kelletem neki,7hónap után estünk csak egymásnak s lassan másfél éve együtt vagyunk!nem kell mindig rosszra gondolni!
2009. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Ne általánosítsunk!Vannak kivételek,de információ híján,ez igencsak kihasználósnak tűnik.Én egyet értek Veled,Kedves 22 éves fiú 15 éves barátnővel ;) én 17 éves vagyok,a barátom 21...2 éve vagyunk együtt...szóval úgy tűnik nem csak a sexre kellettem neki :P:P Viccet félre téve az első hetekben/hóapokban nem szokás felhozni a témát.
2009. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
97%
.Az a baj hogy a normálisabb 16-17 éves fiuktól elkapkodják ezek a 22-23 évesek a csajokat mert nekik van kocsijuk meg pénz .Melyik nő 15 éves csaj választania egy 1617 éves srácot egy 22-23 éves férfi helyett akinek már kocsija pénze van? Van kivétel de ritka.Én 17 /f éves vagyok de már nem tartanám normálisnak ha egy 14-15 éves általános iskolás lánnyal lennék.Volt egy 15 éves barátnőm tapintatlan bunkó volt és az önbizalmamat rommá törte mikor szépen fokozatosan kiderültek hogy jobb volt neki a 20 éves Rómán származású pasijaival mert azok kocsival levitték Velencére meg elmentek ide oda, nekem meg csak egy szaros simsonom volt.Értem én hogy egy fiuk később érik de 6-7-8- évvel ? Ez már röhejes.Szerintem várj ezzel a pasival és ne feküdj le vele csak több hónap útán.De már most megmondom ez rövid kapcsolat lesz vagy 1 hónapon belül szakitotok vagy ha megtörtént utánna ő fog pár nappal és ha igazam lesz próbálj meg a korbeliekkel ismerkedni az jóbban megbecsül majd.
2009. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Hát egy hét után tényleg korai, várj még vele, de én is csatlakozom az előttem szólóhoz. Az, hogy nagy a korkülnbség még nem feltétlen jelenti, hogy csak arra kell és azért vannak sokan akik 15-17 évesen már elég érettek. Én most töltöttem másfél hónapja a 17-et, 25 éves barátom van, sőt, áprilisban 26 és már fél éve tök jól megvagyunk és egyáltalán nem arra megy a dolog fiatal csajjal jár és a szex a lényeg. Ha a srác komolyan szeretne valamit ő is tud várni, az én barátom is várt...:)
2009. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyébként megértem, hogy valaki mondjuk fiatalabb lánynál próbálkozik. Eleinte én is próbálkoztam, velem egykorú lányokkal(21 éves fiú vagyok) nem jöttek össze velem, mivel nem vagyok elég érett hozzám(sőt volt aki a szexuális tapasztalatlanságomra fogta), az idősebb korosztály meg azzal zavar el általában, hogy keressek velem egykorúakat. Ahonnan megint tovább küldenek keressek fiatalabbakat. A fiatalabbak meg elzavarnak, hogy keressek egy velem egy korút. Ilyenkor mit lehet tenni? Tegyek szüzességi fogadalmat, vagy várjak 28 éves koromig és utána próbálkozzak be a nálam fiatalabbakkal? Egyébként én szerintem nem gáz a korkülönbség, mondjuk én 16 évesnél fiatalabbal nem tudnék járni.
2009. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Meg fogod találni te is az igazit, ne félj. Ez csak idő kérdése. Ne add fel. Én egy 21 éves ffi mellé egy 18-29 éves lányt tudok elképzelni. Én 20 éves vagyok, a barátom 22. 2 éve vagyunk együtt és remekül megvagyunk. Az az előnye a dolognak, hogy mindketten nemsokára végzünk a tanulással így együtt tudunk lakáson gondolkozni. Te vagy 21 éves. Nemsokára neked is eljön az az időszak mikor el akarsz otthonról költözni. Ha összejössz egy 16 éves lánnyal aki még a középiskolát sem végezte el lehetetlenné válnak az ilyen nagyszabású tervek hiszen a te fizetésedből nem tudnátok egy lakást fenntartani, egy kocsit törleszteni vagy megvenni kp-re. Mikor írom, hogy ilyen idős korban sokat számít 3 év korkülönbség is mindenki lepontos és nem értik miért írom. Nem vagyok én féltékeny a fiatalbb lányokra, kicsit sem! Csak egy olyan kapcsolatnak több a hátránya mind2 fél számára.
2009. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!