Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » En es a baratom mar tobb mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En es a baratom mar tobb mint 1 hete jarunk es felhozta a szex temat! Mire ertette ilyen hamar? 15L

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
benne van a pakliban hogy csak arra kellesz neki..ez még túl korai. hány éves?
2009. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 17 :)
2009. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
22
2009. márc. 4. 18:33
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
hát...ez kicsit gyanús,hogy csak sexelni akar!1 hét járás után semmiképp ne feküdj le vele...sőt,még 1 hónap után se,csak ha úgyérzed,hogy nem fogod megbánni.
2009. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
valószínűleg csak szexre kellesz neki akkor. ne hagyd magad kihasználni! egy ennyi idős férfi ha komoly kapcsolatot akarna korabeli nőt keresne.
2009. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Óriási ez a tendencia, hogy senkiházi 20-24 éves fiúk 14-16 éves lányokkal akarnak szexelni.


Gondolom a saját korosztályuknál nem igazán értek el nagy sikereket. Az ilyen fiatal lányokat meg lehet bolondítani...


A válasz a kérdésedre: Arra értette, hogy szexelni akar veled. Ez egyértelmű. 22 éves basszus kell neki a punci. De hogy pont egy 15 évesé... Értem én hogy izgató, persze, hogy az, de arra is gondolni kell, hogy te csak 15 éves vagy. Sérülékeny korban vagy.

2009. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Mert csak arra kellesz neki, hogy meghúzzon. 22 éves férfi nem jár egy 15 éves lánnyal mert érettebb annál. Ezzel nem téged akarlak bántani. Keress egy 18 év alattit.
2009. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek én is. Nehogy lefeküdj vele egy hét után!! Használna egy ideig, aztán lelép. Fiatal vagy te még az ilyen kalandokhoz. Ha tényleg TE érdekled és nem csak a szex akkor tud még várni. Egyébként neked még legalább két évig nem kellene szexelned!
2009. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
sazerintem legalabb varj 2 honapot vagy ahanyat erzel es ha addig kibirja akkor szeret,ha em csak azert van veled,hogy lefekudj vele.
2009. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is nagyon korai a dolog ezzel addig várj amég be nem bizonyosodik hogy nem csak arra kellessz neki!!!!!!!!!!na és csak hogy olcsatok 1 kicsit engem is............pl akko én 1 kivétel lehetek mert 22 évesen 16 éves csajom van?................én nem mellesleg utálom a korom beli csajokat mert a nagyrészük tul beképzelt,tul sokra van magával,ha nincs kocsid meg lovéd mehecc a picsbe,ja meg nekem nem menö miko má csapágyasra van baxva a nagyrésze a korosztályom beli csajoknak.......Hogy ezalatt mit értek???==>én nem nyulnák olyan csajohoz aki a 2 kezén má nem tuggya megszámolni hogy hányan kefélték meg...........én spec ezé jobban szeretem a fiatalabb csajokat................na most kezgyetek el oltani de gyorsan........................
2009. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!