Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lenyelitek a spermát? Számomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenyelitek a spermát? Számomra elképzelhetetlen az ha egy nő nem nyeli le. Lehet hogy én vagyok túl perverz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 17:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
Pedig Nyugodtan képzeld csak el ....Nekem meg az elképzelhetetlen hogy lenyeljem, mert elhánynám tőle magam ...Nem kényszertem a barátomat sem hogy orálisan elégitsen ki sőt, mondtam neki hogy én nem is szeretem annyira de ő meg nagyon szereti szóval néha engedek...
2009. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%
Hát kinek mi a perverz? én pl. hol lenyelem, hol nem. Én nem tartom perverznek. Mivel gusztustalanabb az hogy szimplán leszopod, annál hogy pluszba lenyeled a spermát? Vagy akkor a legtöbb dolog perverz.
2009. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
98%
Valaki szereti,valaki meg nem kész!Én mondjuk lenyelem,de nem mindig oda megy el!De atól senkit nem kell elitélni, mert undorodik töle szerintem!
2009. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem szoktam lenyelni és még a számba se veszem és nem is várom el a barátomtól hogy kinyaljon. 17/L
2009. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
en lenyelem ... es meg utana csokolozunk is ... ki hogy szereti ... ez van
2009. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%

Mindig lenyelem. A barátomnak nagyon tetszik, teljesen kész van tőle, és -elmondása szerint- ebből tudja, hogy teljes mértékben elfigadom őt!

Korábban az akció után mindig rohantam fogat mosni meg inni valamit, és ezen meg kiakadt :)

Ha perverzek vagyunk, ám legyen. :)

2009. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%
nem nyeltem soha, és nem is fogok. és ha ezt bármelyik fa.szi megszólná nekem, első körben rúgnám tö.kön.. ennyi.
2009. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
43%
Na nekem is ha ezt az első csaj "megszólná", abban a pillanatban raknám ki a szűrét aztán szórakozzon mással, ennyi. Páran el vannak tévedve kicsit ....
2009. márc. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%

A saját értékrended alapján nem perverz, ha azt kívánod, hogy a barátnőd nyelje le, de ha ő nem akarja, nem elítélhető. Ha valakinek nem jön (megy) be, nem csinálja. Ha nálad ez elvárás, akkor keríts olyat, aki szereti! :-)


Amúgy, Te már lenyeltél egy "adagot" máséból, vagy a sajátodból? Mert ha nem, akkor mástól se várhatod el feltétel nélkül, hogy megtegye. Ez csak a szexfilmekben elvárás.

2009. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%
en pasim szerint a megalazas.en vagyok az elso komoly kapcsolata es elottem levo "q..va"-iank sokta az arcara verni es a szajukba elvezni, es mind a megalaztatas kedveert, ugyh errol ennyit. mindenkinek mas a felfogasa...
2009. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!