Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lenyelitek a spermát? Számomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenyelitek a spermát? Számomra elképzelhetetlen az ha egy nő nem nyeli le. Lehet hogy én vagyok túl perverz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 17:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Igen, te vagy az, mert nem minden nő szereti a sperma ízét...f/22
2009. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Én nem nyelem le és a páromat ez nem is zavarja sőt..:) örül is neki mert ő kicsit gusztustalannak tartja..de ezek mi vagyunk:)
2009. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
én csávó vgyok..de szeretném ha egyszer a csajom is lenyelné.. iszok ananászlét eléggé rendesen előtte ^^ --Chocky--
2009. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

én néha lenyelem néha nem...

persze a barátom annak örül nagyon ha lenyelem de utána mindig alaposan kimosatja a számat,kisit ö is gusztustalannak tartja

2009. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Én nem nyelem le,ugyhogy te vagy a perverz:)
2009. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
a fiuk rendesen nyelnek hüvelyváladékot amikor kinyalják a csajokat. szoval azért ne finnyáskodjatok annyira tieteknek sincs jo ize..
2009. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Én mindig lenyelem, ha máregyszerúgyis a számba kerül, akkor jobb lenyelni:)
2009. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
csatlakozom 17:35 höz és 17:37 hez :)
2009. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%
Engem nem izgat h lenyeli-e vagy nem...A sperma íze nem olyan jó, mint mondjuk a hüvelyváladéknak..szerintem.
2009. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Mi lenne ebben a perverzség? Ne viccelj, még szép, hogy le kell nyelni. Nem is tudtam, hogy ez kérdés ... De ha nem nyeli le, akkor nane, pont amikor szegény srác elélvezne, gyorsan kiköpöd vagy már a spermát köpöd ki ? ... Egyiket se értem mindegy. De olyat is olvastam, hogy gusztustalan. Hát én nem tudom, ki hol él, de már miért lenne gusztustalan? Szánalmas ..., én valóban sokszor megdöbbenek, hogy pár ember szexuális kultúrája, azaz kultúrálatlansága milyen szinteken tud járni. Borzalom, szóval nyelni és nyeletni, de ez evidens. Gondolom mindenki ismeri a mondást, "nyeli mint a torkosborz", na valahogy így.
2009. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!