Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy sok nő nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy sok nő nem tapasztalja meg párjával az orgazmust, csak önkielégítéssel? Mért van az, hogy nekem magamnak sem sikerül az orgazmust elérnem? ( még nem is volt soha, el vagyok keseredve.28 éves vagyok)

Figyelt kérdés

Hiába simogatom magam, akkor sem megy elérni. Érzek kellemeset, de az sajnos még nem az orgazmus, és hiába csinálom tovább, akkor sem megy.

Nincs vmi ötletetek a masztira?

Ami nektek bevált, lányok?


2009. márc. 4. 13:23
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nekem a hason fekve valamit a lábam közé szorítva és hosszasan nyomkodva,kicsit tornázva rajta szokott csak orgazmusom lenni önkielégítéssel.Illetve a párommal is ez a póz a leghatásosabb.

Van vibrim is,kaptam páromtól,örültem neki, de marhára idegesít a remegése és a nevetés tör rám tőle:)))

Rengeteg dolog van amúgy róla a neten, ahogy g-pontról is.Szerintem ne add fel és próbálkozz.Ahogy 40 évesen is szerintem nyugodtan.

Amit úgy érzel,hogy jól esik,akár hideg vagy meleg tárgyakkal,tollal simogatva ott lent....nyomkodva, csikizve,nyalogatva, amire egy alkalmas párt csak rá lehet venni.Gondolom az a baj,hogy már előre félsz,hogy nem tudsz elmenni és ezért, nem is megy.Próbáld elengedni magad vagy válts partnert,akire rögtön gerjedsz és már ha hozzád ér majdnem elmész:)

Vagy aki kipróvál bármit érte

2010. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!