Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy sok nő nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy sok nő nem tapasztalja meg párjával az orgazmust, csak önkielégítéssel? Mért van az, hogy nekem magamnak sem sikerül az orgazmust elérnem? ( még nem is volt soha, el vagyok keseredve.28 éves vagyok)

Figyelt kérdés

Hiába simogatom magam, akkor sem megy elérni. Érzek kellemeset, de az sajnos még nem az orgazmus, és hiába csinálom tovább, akkor sem megy.

Nincs vmi ötletetek a masztira?

Ami nektek bevált, lányok?


2009. márc. 4. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor nem ment az orgazmus akkor a vizsugarat csinaltam, az total bevalt nalam, csak neh raszokj..lehet h volt orgazmusod, csak nem tudod h milyen es azert gondolod h nem volt..sok sikert!!
2009. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem sem megy, úgyhogy nem te vagy az egyetlen ezzel a problémával. Én már nem is próbálkozom, feladtam (nem vagyok már fiatal). A párommal nagy ritkán sikerül, de kizárólag úgy, ha én vagyok felül.
2009. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez vigasztal: azért, mert a nőknél ez egyáltalán nem jön magától: meg kell tanulni. Az állatvilágban pedig alig-alig létezik egyáltalán ilyen.


Én is a zuhanyt ajánlom, vagy a párnát - esetleg egy orvost.

2009. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mennyire nem vagy fiatal? Mennyi idős vagy?-2. válaszoló
2009. márc. 4. 13:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
40 éves vagyok, tizen-huszonévesen még próbálkoztam "magammal", de sosem sikerült. Az is csoda, hogy később a partnereimmel legalább néha-néha összejött, de az sem volt tökéletes.
2009. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Szia! Vegyél egy vibrátort, és azzal próbálkozz. Nem kell a legdrágább, már 1-2ezer forintért is lehet kapni olyat, ami kellemesen vibrál. És nem biztos, hogy elsőnek a hüvelyi orgazmus az, amit el kell érj, próbálkozz a klitorisszal, ott nem kell keresgélni a biztos pontot, míg a hüvelyben Te önmagadnak talán nehezebben találod meg. Ha van még kérdésed, szívesen segítek!
2009. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Van vibrim, kipróbáltuk,a vibrációs gyűrűt is, még semmi.

Csiklóm vhogy nem "reagál", hiába írják, hogy az a legérzékenyebb "részünk".

2009. márc. 4. 15:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni "csikló érzékenységet növelő krémet" sexshopokban...nem tudom mennyire nyerő,nem próbáltam még,csak tudom,hogy van ilyen..nekem a saját tapasztalatom annyi,hogy férfival könnyebb (legalábbis nekem sex közben mindig megy,magamnak meg még soha nem tudtam) és igen,a csiklóval érdemes kezdeni (bár nekem vmi csoda folytán előbb volt hüvelyi) de az tuti,hogyha sikerül,akkor rá fogsz érezni és egyértelmű lesz,hogy az AZ!

HAjrá

2009. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na akk lássuk ki nem tudja mi az a G-pont ?

azt ajánlom, izgasd és meglátod az eredményét...

2009. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

szia én is ajánlanám a vízsugarat igaz azt is kikell tapasztalni én évek óta űzöm és még mindíg tudok magamnak újat mutatni nem hiába mondják h megkell ismernünk a saját testünket.

amúgy nekem sem volt még soha hüvelyi orgazmusom sőt ha magamat simogattam akkor sem értem el semmit csak annnyit h utánna jót szenvedtem. van vibrátorom is amin van csikló vibrátor is és azzal is sikerült egymás után többször is. elsőre nagyon sokáig tartott hisz a testemnek ez egy új dolog volt de gyakorlat teszi a mestert.

egy 24éves házas nő.

2009. márc. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!