Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek "bejön" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek "bejön" a bilincs, mint szex-játékszer?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy rajtatok van, nem pedig a partnereteken.
2009. márc. 4. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Meg nem probaltam, de kiprobalnam..:D
2009. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek más az ízlése, de sokaknak nincs ellenére. : D
2009. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez már perverzió, sokkal fontosabb, ha tud valaki a kezével simogatni, ölelni, egybe forrni!
2009. márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
szerintem tök jó h még véletlenül se tudok tenni az ellen hogy kényeztessenek :P
2009. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
en sem probaltam meg de nagyon ki szeretnem mar 1X probalni bisztos hogy izgis lessz:D:>
2009. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltam, egyszer lehethogy kipróbálnám, de nem biztos, hogy tetszene.:/
2009. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert nem túl rég olvastam egy színvonalasnak mondott női magazinban, hogy a megkérdezett nők (6000 hölgy) több, mint 40%-a szeretkezett már bilincsben. Tényleg perverzió lenne? Vagy csak a szex színesebbé tétele? Magam sem tudom eldönteni.
2009. márc. 4. 13:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
en kb ugy ereznem magam mintha megakarnanak eroszakolni...de kinek mi jon be...
2009. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szerintem nem perverzió....csak színesít. örömöt okoz.

lehet egy finom anyagú sál is..

2009. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem azért gondolják sokan perverziónak, mert a bilincset gondolatban a szado-mazoval kötik egybe, pedig a kettő nem feltétlenül jár együtt. Én nem tartom perverziónak, csupán izgalmat, színt visz a dolgokba. Még nem próbáltam bilincset, kikötözve voltam nemegyszer, és ami engem illet, nagyon szeretem, mert a kiszolgáltatottság érzete fokozza az izgalmi állapotomat és még érzékenyebbé válok. De nincs semmi durvulás, ugyanolyan finoman cirógat-csókolgat a párom, szóval nincs szado-mazo :)
2009. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!