Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan hogy egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy férfi tényleg fáradt és azért nem kívánja a sexet? Vagy bennem van a hiba? Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok de a férjem az utóbbi időben nem igazán úgy viselkedik ahogy régen akarja a sexet csak nagyon elsieti és nem igazából szeretkezik velem hanem megd...a zuhanyzóban, szóval gyorsan túl esik rajta. tudni kell hogy az anyukája 2 hónapja halt meg lehet ez is probléma????? valami lelki ok van a háttérben??,
2009. márc. 4. 11:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

VAlaki ezt írta:


"Nekem ebben az a fura, hogy azért csak kell neki, csak gyorsan túl esik rajta: Megdug, te írtad. Vagyis azért arra nem olyan fáradt, mégsem?

Mert aki fáradt, az beesik az ágyba és alszik, de nem megdug gyorsan , aztán kész."


Ez tök hülyeség. Fáradtan ez embernek nem nagyon van merevedése, az is csak olyan kis kókatag. De azért valahogy rá tudja venni magát. Lehetséges, saját tapasztalatból mondom, hogy ha az asszony nagyon nyomul, akkor egy röpke öt percre mégis vigyázzba áll a kis fickó, csak igyekezni kell a dologgal.


Ez jó jel, mert akkor nem az van, hogy nem kívánja az asszonyt, csak a fáradtságtól annyira alacsony a vérnyomás, hogy oda le már alig jut.

2009. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Én írtam, mert ha csak annyira jut ideje, akkor minek csinálja a dugást, a férj csak a saját élvezetéért, mert a feleség, mint leírta, nem élvezi, ez neki rövid idő.
2009. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek:

Néha csinálunk olyat, amiről azt gondoljuk, hogy a másiknak jó, pedig nem, és nekünk magunknak sem jó. Pl. elmész valahova a pároddal, mert azt hiszed, neki ez jó, és ő megy veled, mert azt hiszi, neked fontos.

Ez főleg akkor van, amikor egy pár nem kommunikál egymással rendesen, vagy azt füllentik egymásnak, hogy az adott valamit ők is szeretik, mert azt feltételezik, hogy a másik ezt várja el tőlük. Szóval mindketten a másik kedvéért szenvednek, de ez nagyon nehezen derül ki (mindkettőnek egyszerre kell elszólnia magát).


Én az itt vázolt fürdőszobai dugást ilyennek látom az infók alapján, szerintem a pasinak sem jó, de "kötelességből" megteszi, és a nő meg nem szól, hogy nem volt jó, mivel nem akarja még jobban lelombozni a pasit.


(Kérdező: igazam van?)

2009. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
igen teljes mértékben igazad van én már nem merek szólni hisz úgy sem vesz róla tudomást
2009. márc. 4. 21:25
 15/19 A kérdező kommentje:
látjátok csak panaszkodnom kellett és máris megtört a jééééég.
2009. márc. 5. 09:14
 16/19 anonim ***** válasza:
Na mi történt? Egyből jobb lett valami?
2009. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

hat a munkahelyetol is fugg h mivel foglalkozik

en pl nap mint nap 25 tonna (10 es 40 kilos ladak) megy at a kezemet annyit kell emeljek egy nap s amikor haza erek akkor mar nem is all fel nekem mert tul faradt vagyok s csak hetvegen sok pihenes utan jovok helyre s akkor van szeretkezes de akkor is ugy h egymast elkenyeztessuk el lazzulunk de van mikor csak faradt vagyok es csak 5 perc van a hetvegen

2009. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
mindíg akkor közeledik amikor nem is gondolnám tegnap is így volt egyszer csak gondolt egyet és elcsábított
2009. márc. 5. 18:22
 19/19 anonim ***** válasza:

Akkor izgalmas!

Gondolom, nem volt nagyon nehéz dolga a csábítással :-)

2009. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!