Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan hogy egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy férfi tényleg fáradt és azért nem kívánja a sexet? Vagy bennem van a hiba? Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok de a férjem az utóbbi időben nem igazán úgy viselkedik ahogy régen akarja a sexet csak nagyon elsieti és nem igazából szeretkezik velem hanem megd...a zuhanyzóban, szóval gyorsan túl esik rajta. tudni kell hogy az anyukája 2 hónapja halt meg lehet ez is probléma????? valami lelki ok van a háttérben??,
2009. márc. 4. 11:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen hogy fáradtak vagyunk munkából hazajövet és egyetlen dolog amire vágyunk az az hogy végre aludhassunk egy jót az ágyunkban.
2009. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy köze van a dologhoz az anyukája halálánk. Milyen viszonyban voltak egyébként?

Kb azóta ilyen veled mióta meghalt?

Próbáltál már beszélni vele erről?

Légyszi közölj még egy kis információt!

2009. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld úgy, hogy előtte megmasszírozod kicsit. Vagy valamit változtass.
2009. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, olykor a kimerültség mindent visz. A halál vagy egyéb lelki probléma is játszhat. Bármilyen furának tűnik egyes Cosmopolitanon felnőtt nők számára (nem a kérdezőre értem), a férfiaknak is van lelkük, és ráadásul nem is állandó szexgépek.


Tanácsaim:

- Ne éreztesd vele, hogy nem teljesít. Képzeld mit éreznél, ha ő erőltetné. Valószínűleg nem maga miatt "rendez le" a zuhany alatt, hanem neked akar jót, csak nem megy neki. (Ugyanez fordítva: a nő fáradt, de azért szétteszi a lábát, de szinte alszik közben... ismerős szitu?)

- Akkor kezdeményezz, ha pihentnek tűnik.

- Próbálj egy kicsit változtatni a külsődön (nem mellműtét, csak ruha/frizura), hátha az újdonság varázsa felülírja a kimerültséget.

2009. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Türelem ,szeretet, beszélgetések, fimoman irányítva a témát, és válzatosság, szexes cucc, meg minden női csáb.
2009. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebben az a fura, hogy azért csak kell neki, csak gyorsan túl esik rajta: Megdug, te írtad. Vagyis azért arra nem olyan fáradt, mégsem?

Mert aki fáradt, az beesik az ágyba és alszik, de nem megdug gyorsan , aztán kész.

2009. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, mert szerintem, ha nem kívánja a szexet, nem is csinálja, és nem dug meg gyorsan, hanem egyszerűen nem csinálja.
2009. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hát igen erről beszéltem h nem értem miért így viselkedik lehet nagyon sok minden van a dolog mögött az biztos h én annál többet nem teszek h apró célzásokat teszek neki, és szerintem érti is csak...nem tudom az is a helyzet h én nem tudok elmenni csak önkielégítés útján nincs sex közben orgazmusom és ezért is lenne fontos hogy amit együtt vagyunk az nekem is jó legyen mert nem az orgazmusra vágyom "amit csak azuhany alatt tudok elérni" hanem arra h szeretkezzen velem simogasson stb..hisz olyan keveset vagyunk együtt legaláb az a kevés legyen nagyon jó.
2009. márc. 4. 12:36
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szexben latsz valtozast? Valtozott a hangulata is?

Szerintem ne panikolj be, lehet,h nyomasztja vmi. Az elottem szoloknak igazuk van, a pasik nem szexgepek,nekuk is van lelkuk es altalaban ha vmi problemajuk van akkor az meglatszik a szexualis eletukon.

Probalj vele turelmes lenni, esetleg beszeld meg vele.

2009. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat igazatok van fő a türelem
2009. márc. 4. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!