Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sex közben amikor a srác oda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex közben amikor a srác oda ért hogy na most elmegyek. (gumi nélküli eset) mi a bevett szokás? Ráélvezni a lány hasára? Ez természetes? Csak engem zavar hogy az ágyam spermás lesz? Ez vele járója?

Figyelt kérdés

vagy ezt hogy szokták?/tabletta ide v oda/..etikus beleélvezni a csajba..ha lesz utána kövi menet..hmm?


(gumival gondolom mindegy...úgyis minden bent marad)


fiuk kontra lányok álláspontját várom


szűz 20/F


2009. márc. 3. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
én is gyógyszert szedek,de mindig bennem megy el.milyen lenne már a legjobb pillanatban kivenni?meg általában egyszerre megyünk el.régen mi is zsepit használtunk,de mostmár amiota együtt lakunk,van egy "olyan" törölközőnk.a lepedő nem lesz olyan,mert addig nem veszi ki,amig nem tettem oda a törcsit.ennyi.mosás,és kész.
2009. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem arra gondolsz, hogy ha nem veszed ki és jön a következő kör, akkor már a nyali-fali gáz. Pont mintha magadat ....le.. :)

Ha nincs zuhi lehetőség akkor a hasára, hátára, szájába. És törcsivel letörlitek.

2009. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Lehet mellre, hasra, szájba. :)))
2009. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%

Most nem is azért, de például hátulról csináljátok, azért megnézném, hogy hogyan élvezel a hasára :)

Egyébként ebből a lányok nem nagyon csinálnak problémát, inkább örülnek, hogy odafigyeltél és nem benne mentél el. Legalábbis én még nem volt olyan partnerem aki mondjuk problémát csinált volna ebből, pont nem foglalkozik vele, mikor még az élvezet mámorában fördik, hogy higítottad a dolgot a testén :)

Szóval ezen fölösleges görcsölni.

Fel a fejjel, és csak spontán, ahogy esik, úgy folyik szét


20/F

2009. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

11:39


igen, részben erre gondoltam :)


A saját spermám nem szívesen nyalogatnám le :)

Azt meghagyom a barátnőmnek..és majd oda kapja ahova kéri :))

2009. márc. 4. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!