Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sex közben amikor a srác oda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex közben amikor a srác oda ért hogy na most elmegyek. (gumi nélküli eset) mi a bevett szokás? Ráélvezni a lány hasára? Ez természetes? Csak engem zavar hogy az ágyam spermás lesz? Ez vele járója?

Figyelt kérdés

vagy ezt hogy szokták?/tabletta ide v oda/..etikus beleélvezni a csajba..ha lesz utána kövi menet..hmm?


(gumival gondolom mindegy...úgyis minden bent marad)


fiuk kontra lányok álláspontját várom


szűz 20/F


2009. márc. 3. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Ezt majd a barátnődtől kérdezd, hogy hova szeretné, ha elmennél. Ha a hasára élvezel akkor nem minden esetben lesz olyan az ágy is...


Nani

2009. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Ha az alábbi linket megnézed, és elolvasod, választ kapsz a kérdésedre. Különösen a "nagy kérdés" alcímet ajánlom figyelmedbe. Légy Úrinő! HA ezt megfogadod, nem lesz egy csepp sperma sem a lepedőn. Hajrá!!!


[link]

2009. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Kedves utolsó válaszoló!

A kérdező Fiú !!!!!!!

2009. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Na szóval... Én például tablettát szedek, és azt nem tudom, hogy etikus dolog e, de imádom, ha a párom belém élvez, és ő is. Az hogy a lepedő olyan lesz, meg igazából nem érdekel, mert ki lehet mosni. És amúgy sem igazán látszik a fehér lepedőn, Ha nagyon zavar vagy nem akarom, hogy olyan legyen bármi, akkor meg magam alá rakok egy törülközőt. Az pedig, ha máshova élvezel, a lány hasára, mellére vagy nem tudom, az már egyén függő ki hogyan szereti. Személy szerint bárhol elviselem, kivétel a számban. Oda ne élvezzen a párom. (bár megjegyzem őt nem is izgatja) És ha hasra vagy mellre megy, akkor jól jön, ha a közelben van pár zsepi vagy egy törülköző, hogy meg tudja magát törölni a lány. Azt, hogy ezen belül pontosan ő hogyan szeretné, azt már vele kell megbeszélned. Meg persze az is fontos, hogy te mit szeretnél.


Somebody

2009. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Csak úgy simán kérdezzem meg hova mehetek el rajta?

Amit utána letöröl?


Az mégse megoldás hogy várj gyors hozok egy zsepit..nehogy olyan legyen valami...

2009. márc. 3. 22:27
 6/15 A kérdező kommentje:

22.25 (Somebody)


Köszi szépen.. hasznos válasz.

2009. márc. 3. 22:31
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Persze nem így gondoltam, hogy akkor gyorsan elszaladsz zsepiért. Nem kell túl aggódni, a közelbe legyen zsepi az éjjeliszekrényen, ha meg nincs hát ez van. Akkor majd kimossátok a lepedőt.:)

Ja és hogy hogy kérdezd meg. Hát mielőtt megtörténik mindenképp beszéljetek róla előtte... Hogy ő hogyan szeretné, meg persze jó tudni, hogy szed e gyógyszert, ha igen, akkor kérdezd meg, hogy mit szeretne hova menj el? Mit élvezne legjobban. Nem csak szex közben kell figyelmesnek lenni, hanem előtte is.:)


Somebody (ismét)

2009. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

:)) Ez természetes.


Köszike szépen :)

2009. márc. 3. 22:51
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

a párom mindig a melleimre élvezett, neki is tetszett, nekem is. Nincs ebben semmi szégyellnivaló, az én ágyam is sokszor olyan lett, de rajtam kívül senki sem tudja.

Megtörlöm magam zsepivel, ha van lehetőség, lezuhanyozom.

2009. márc. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
én úgy szoktam, hogy elfordulok, és zsepibe... nem szeretem ha a lány olyan lesz...
2009. márc. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!