Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valakinek az első szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek az első szexuális élménye nagyon rossz volt, hogy tudja elfelejteni, és újrakezdeni?

Figyelt kérdés
5 éve vesztettem el a szüzességem, 17 voltam...Már hónapok óta jártam a sráccal, akkor még nagyon törődőnek tűnt!Neki adtam a szüzességem, ami kb 10 percig tartott,és le se szarta,hogy nekem is jó legyen, ráadásul rá pár napra bejelentette,hogy az egyik volt barátnőjét képzelte oda...Egy világ tört össze bennem!Azóta új párom van, talán mondhatom így évek után,hogy a párom. Ő mindent megtesz, nagyon törődő, de egyszerűen nem tudok eljutni az orgazmusig...Arra gondoltam,hogy valószínű ez az első rossz élmény befolyásol,és nem tudom,hogy hogy tudnám "kitörölni" az emlékezetemből!?
2009. márc. 3. 12:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjuk, mert nem tudsz szöveget értelmezni:

1. Nem azt sajnálom, amit írtam, hanem a kérdezőt

2. Nem írtam, h megerőszakolták, nem "jöttem ilyen szöveggel"

3. A hónapok az 2 hónap is lehet, ami baromi kevés, viszont a többes szám fogalmát kielégíti


De tényleg hagyjuk a vitát. Én maximum a kérdező hozzászólásaira vagyok kíváncsi az én válaszommal kapcsolatban. Te azért vagy itt, h neki válaszolj, nem azért, h másokat lehülyézz.

2009. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a kérdező tudott az első kommentemre normálisan válaszolni, nem tudom, te miért nem tudsz..
2009. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%

A sajnálomot én is arra értettem, hogy a kérdezőt sajnálod.

LÉnyeg, hogy ne ültess önvád-érzetet a kérdezőbe olyan megjegyzéssel, hogy ő is hibás.


Tényleg hagyjuk a vitát.

2009. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
8 hónap volt, ami után tényleg úgy éreztem,hogy nem tenne ilyet, ez a viselkedése alapján meg sem fordult a fejemben!
2009. márc. 3. 20:04
 15/16 anonim válasza:
69%

Jézusom. először is, akárki akármit mond, nem te vagy a hibás, és biztosan minden rendben van veled. nem tudom, mióta jártok a mostani barátoddal, meg mennyi "tapasztalatod" van ilyen "testi" téren, mennyire ismered magad, stb (pl mikor maszturbálsz "sikerül" elmenni?), de mivel én is voltam hasonló helyzetben,csak a másik oldalon, talán írnék pár dolgot.

a legfontosabb az, hogy ne görcsölj ezen, ne is gondolj rá, miközben együtt vagytok, ha nem sikerül most, vagy holnap, még rengeteg alkalommal fog amúgyelőbb-utóbb biztosan - sztm eleve nem olyan fontos ez az orgazmus-kérdés, nkm pl sokkal fontosabb a törődés meg h együtt vagytok.

a másik az (nem tudom, mennyire lehet, mondjuk én is 22 voltam), h beszélgess erről a barátoddal (és ne velünk :P), azt hiszem ez az első lépés afelé, h megbízz ilyen szinten is benne.

a harmadik, h tehát nem kétségbeesetten, de érdemes ezzel sokáig próbálkozni, különböző módszerekkel, amik viccesek és kellemesek tudnak lenni (de vigyázz, mert sokszor nagyobb bizalmat igényelnek, mint maga a "sima" aktus) - nekünk anno naon bejött a szembekötősdi. itt a lényeg, h már a próbálkozás is örömet okoz, ha jól megy, így talán előbb-utóbb majd magáért a szexért meg a törődésért stb fogsz majd próbálkozni, nem azon görcsölsz, h eljuss az orgazmusig. soha nem a cél a lényeg, hnm az út, ahogy eljutsz oda (:D)

na, de hogy engedd, h minden porcikádat megismerje a barátod, előtte vacsizzatok, meg nemtom, (most mondanék pár dolgot amik nekünk bejöttek, de nem hiszem, h én annyival tapasztaltabb lennék nálad), és ne csüggedj ha vmi nem sikerül (pláne, ha egyeül eljutsza csúcsra ... akkor tlán érdemes lenne a barátodat "megtanítani" elsőként, hogy is csinálod... naon vicces :) te nem érhetsz hozzá) - elvégre eltöltöttetek egy csomó meghitt órát együtt.


kissé összeszedetlen lett. remélem azért segített.


h

2009. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem ertem en sem, egyesek valaszat hogy mir orcc van abban, ha 17 valaki. Van aki mar 13-14 eves koraban olyan csinal, ami masnak meg meg sem fordult volna a felyeben. En pld 17 eves vagyok, es en pedig 6 honap utan fekudtem le a baratommal, es szerencsere meg most is egyutt vagyunk, lassan 1 eve.


Kerdezo: sajnos nem csak te vagy ezzel igy hanem meg vannak ismeroseim. Probalj a jelenben elni, es ne gondolj a multra, es probalj erre a kapcsolatra oszpontositani es meglasd megoldodik minden. Biztos, hogy nehez de megkell tenni minden tehetot ez erdekeben!

2009. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!