Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valakinek az első szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek az első szexuális élménye nagyon rossz volt, hogy tudja elfelejteni, és újrakezdeni?

Figyelt kérdés
5 éve vesztettem el a szüzességem, 17 voltam...Már hónapok óta jártam a sráccal, akkor még nagyon törődőnek tűnt!Neki adtam a szüzességem, ami kb 10 percig tartott,és le se szarta,hogy nekem is jó legyen, ráadásul rá pár napra bejelentette,hogy az egyik volt barátnőjét képzelte oda...Egy világ tört össze bennem!Azóta új párom van, talán mondhatom így évek után,hogy a párom. Ő mindent megtesz, nagyon törődő, de egyszerűen nem tudok eljutni az orgazmusig...Arra gondoltam,hogy valószínű ez az első rossz élmény befolyásol,és nem tudom,hogy hogy tudnám "kitörölni" az emlékezetemből!?
2009. márc. 3. 12:02
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Hát sajnos megnem történté nem tudod tenni és elfelejteni sem tudod (kivéve ha belefejelsz a betonfalba ) na jo ez csak ártalmatlan vicc volt szoval amit tanácsolni tudnék (mivel én is jártam hasonloan csak lányal ) hogy szoszerint vágd a fejéhez hogy mekkora ***** szemét volt hogy igy kihasznált ha meg röhög rajtad rugd tökön :) És a leendö párodal pedig hogy szex közben meglegyen az orgazmus gondold az hogy vele milyen jo mi mindent tesz érted amit más nem adhatna meg csak pozitiv gondolatokat (nem szabad az elsö alkalomra gondolni de a tökön rugás után könyeb lesz :P ) És szerintem ha abban a boldog tudatban vagy hogy az elsö párod megkapta amit érdemelt és a mostani párodal tökéletesen megvagy boldogságban és szex közben erre gondolsz akkor minden renben fog menni .

Hát legalábis én hasonlot tettem és bevált a mai napig :)

Ügyes csajszi vagy sikerülni fog !

2009. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Szia ,sajnos ez elsőt nem felejti el senki .. de azt hiszem jobban tenéd ,ha a srácot minősítenéd és nem a szexet.A szexhez jó partner kel . Lelki társ ,jó kapcsolat ..Közhely . de igaz . Valóba csak akkor lesz egy távoli rossz emlék ha már úton van a következő és arra tudsz figyelni . Legyél egy kicsit türelmes és ennek a tapasztalatával jobban tudod majd válogatni ,kit hogyan engedsz magadhoz közel. Puszi
2009. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Na... az a srác akkor és ott elcseszte neked 5 éve. Én elhiszem hogy szar meg minden, mert az. De ne hagyd már, hogy 10 perc miatt 5 éved menjen tönkre... :( erre gondolj szerintem... és a mostani párodnak is elmondhatod, ha eddig nem tetted, akkor talán megkönnyebbülsz és eljutsz az orgazmusig. :)
2009. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az exemmel nem találkozom szerencsére,mrt más városrészben lakunk, meg szerintem hidegen hagyná az osztás,mert akkor is engem hibáztatott,hogy más nőnek 10 perc alatt sikerül, szóval...De megpróbálok elvonatkoztatni a történtektől!Köszönöm a válaszokat,és ha esetleg még valakinek van tanácsa, szívesen fogadom!
2009. márc. 3. 13:05
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Hát jó szemét lehetett az a srác, de azért magadat is hibáztathatod! 17 évesen hova hajtott a tatár? Nem kellett volna előbb megismerni a másikat? Egyébként jó a kérdés, talán tanulnak belőle mások is.

Tényleg nagyon sajnállak, rossz lehet, kívánom, h minél előbb fel tudd dolgozni!

2009. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért jó esetben jópár hónap után ki lehet annyira ismrni a másikat!Én voltam neki a legfontosabb, törődött velem, mindent megtett értem, gondoltam az ágyban sem lesz másként!Hát tévedtem...
2009. márc. 3. 16:43
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó válaszadónak: már bocs, normális vagy??? először is 17 évesen már nem olyan égbekiáltóan korai, másodszor meg: leírta, hogy már hónapok óta járt a sráccal, szegény azt hitte, hogy már ismeri őt, arról nem tehet, hogy a fiú csak megjátszotta magát, és csak kifelé tűnt törődőnek!

Jó lenne, ha nem tennél ilyen igazságtalan megjegyzéseket, mert egy rossz megszólalás csak még jobban földbe döngölhet valakit- a semmiért.


A kérdezőnek: nehéz lehet, meg tudlak érteni, de próbálj meg előrenézni. Ha szükséges, pszichológushoz is fordulhatsz, lehet hogy tudat alatt még mindig nem sikerült feldolgoznod ezt az élményt, és ez gátol mindenben.

2009. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Nyugodtan lehet lepontozni, akkor is az a véleményem, h egy ilyen dologhoz (hacsak nem erőszak) 2 ember kell. A kérdező sajnos hagyta magát kihasználni egy szemét fiú által. Amúgy meg mint írtam is, sajnálom a kérdezőt, h így járt és kívánom, h sikerüljön kilábalnia ebből és hogy más ne járjon így. Rosszat írtam?
2009. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy mit értesz jópár hónap alatt? Remélem, nem 2-3-mat..
2009. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

De ha egyszer HÓNAPIKIG várt, mielőtt odaadta magát, és a fiú kedvesnek, törődőnek tűnt, honnan tudhatta volna, hogy ez lesz belőle? Úgy beszélsz, mintha 2 nap után hagyta volna magát. Vagy túlzottan maradi vagy, vagy csak tapló, már ne haragudj... de hiába írod oda a végére, hogy sajnálod, amit az elején írtál, akkor is ízléstelen, hogy hibáztassa magát. Így is kétségbe van esve.

Mellesleg nem azt írta, hogy megerőszakolták, szó sem volt ilyesmiről, ne gyere erőszak-szöveggel.

2009. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!