Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nö vagyok! Egyes férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nö vagyok! Egyes férfiak hogyan tudnak szexszelni a növel ha menstruál? Azért az gusztustalan nem?

Figyelt kérdés
meg büdös is!!!és nekem ezt nögyógyász mondta tökre nem egészséges mert ez vérfertőzés a férfinek baja is lehet belőle!De hogyvan gusztusa és a nő hogy engedheti ezt meg?én erről nemkérdeztem a férjem de én nem engedném meg az biztos
2009. márc. 2. 23:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elottem ironak!

Amugy en is akkor indulok be a legjobban amikor meg jon, A paromat sem zavarja, mert azelot zuhanyozok :D

2009. márc. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom gusztustalannak, bár nem csípem a vér látványát sem, de ez valahogy akkor mégsem zavar. 30/f
2009. márc. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

Mi a barátommal néhányszor csináltuk így, és nagyon jó volt. Sőt a férfiak ilyenkor még jobban élvezik, mert sokkal síkosabb a hüvely. Vérfertőzés XD. Hát természetesen gumival kell és előtte utána zuhanyozni.

De van olyan póz, animél egyáltalán nem látszik, ohgy megjött. Pl misszionáriusban nem vérzel közben. Szóvalhát kicsit művelődj soraimból kedves kérdésfeltevő. ^^

2009. márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
minket sem zavar a vér szex közbe
2009. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

10:04-es!



nem én találtam ki hogy vérfertözés hanem ezt a dokim mondta

2009. márc. 3. 14:53
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy haverom erre azt szokta mondani, hogy "A jó úszó a vörös tengerben is tud úszni".

Egyébként úgy vettem észre, hogy egyes nőknek ilyenkor sokkal magasabb a libidójuk, szó szerint nem lehet bírni velük.

2009. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom masok hogyan csinaljak, de en olyankor olyan rosszul vagyok, hogy meg szuszogni is alig tudok, nem hogy ilyeneken jarjon az agyam.

Amugy en eleg gusztustalannak tartom.

2012. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!