Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy csók nagy megcsalás egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csók nagy megcsalás egy kapcsolatba? Nálatok?

Figyelt kérdés
tegnap csaltak meg nagyon rosszul eset nem tudom mivel érdemeltem ki:(
2009. márc. 2. 05:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nalam meg egy kezfogas is megcsalas...nagyon nagyon feltekeny tipus vagyok..ugyh nalam mar valo ok egy csok..a tobbirol meg ne is beszelve..en felpofoznam a paromat ha massal csokolozna..
2009. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő adta: önszántából, kényszer nélkül - és persze nem csak üdvözlő puszit - akkor megcsalás. Nem olyan súlyos, mintha 35-ször lefeküdt volna, és gyémántos nyakláncot ajándékoz - de akkor is.


Az már rajtad múlik, hogy megbocsátod-e, és mit vársz cserébe (ígértet, hogy soha többé, ilyesmit).

2009. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyértelműen megcsalás, de az enyhébb formája.
2009. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
igen megcsalas...nagyon kiborulnek ... foleg most tobb mint 1 eves kapcsi utan ...
2009. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nálam igen

bár ez személyfüggő, hogy kinek mi

volt pasim szerint az nem megcsalás ha más az irányítószámunk és úgy fekszel le mással...

2009. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom azokat, akik a féltékenységben őrlődve vigyázzák párjukat. Megfelelő önbecsüléssel és a másik tiszteletével el lehet jutni oda, hogy nem birtokoskodósdi hatalmom és durcijáték lesz egy párkapcsolatból.

Sok éve vagyok együtt Kedvesemmel, nem érdekelne, ha mással csókolódzna, az sem, ha ágyba bújna, ha élvezi. Akkor biztosan, ha ezért hanyagolna, de mivel igazán szerelemmel szeretjük egymást, azt úgysem tenné.

2009. márc. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Meg szep hogy az!!!
2009. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!