Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy csók nagy megcsalás egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csók nagy megcsalás egy kapcsolatba? Nálatok?

Figyelt kérdés
tegnap csaltak meg nagyon rosszul eset nem tudom mivel érdemeltem ki:(
2009. márc. 2. 05:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
nagyon kikészített ezt nem vártam tőle mert azt mondta vagy lehet hazudta hogy szeret
2009. márc. 2. 05:49
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hany eves vagy, ez helyzet- es szemelyfuggo is, szerintem. Mindenesetre, en nem vennem jo neven, szerintem igenis megcsalas. Ha valakivel egyutt vagyok, szeretem, nem csokolgatok mast...
2009. márc. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyén és körülményfüggő.

Szerintem a véletlent (részegen, egy buliban, stb.) egyszer meg lehet bocsájtani talán. De ha szándékos volt akkor az egyenértékü azzal hogy már nem kellesz neki.

Neked egyedül kell eldöntened hogy mit teszel, megérie neked ezzel élned a jövőben vagy sem, mert erröl mindenki mást fog mondani.. Van akinek a más iránti vágy már megcsalás de egy puszta testi élmény érzelmek nélkül nem.

2009. márc. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell eldöntened ezt, mert mindenkinél más fér még bele. Ha megcsalásnak veszed, akkor is még megbocsáthatsz, de sokminden múlik a körülményeken.


Számomra már bőven megcsalás lenne egyébként, és most belegondolva, nem bocsátanám meg. Persze ha abban a helyzetben lennék, akkor az iránta érzett szerelem ezen lehet, hogy változtatna.

2009. márc. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Nálam az!
2009. márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Jóhogy.
2009. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Valóban helyzet-és egyénfüggő. Én 15 hónapja vagyok együtt a barátommal, egyszer összefutottam egy fiúval, aki mindig is szerelmes volt belém, de én nem viszonoztam soha... megcsókolt, én nem csókoltam vissza, hanem eltoltam magamtól, és tisztáztam, hogy a barátomat szeretem, mégis olyan bűntudatom volt, és olyan nehezen viseltem ezt az egészet, mintha legalábbis én támadtam volna le a srácot. Nem bírtam a barátom szemébe nézni, ezért bevallottam neki, mi történt, de mivel szeret és bízik bennem, elhitte, hogy én nem akartam azt a csókot, és őt szeretem, mindennél jobban.


Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogyha én igazán szeretek valakit, akkor még egy csókot sem tudok elképzelni mással, én ezt már megcsalásként tartom számon. (már ha az illető akarja azt a csókot, nem úgy, mint esetemben.) Te döntöd el, neked ez mennyire fér bele, és mennyire hiszel kettőtök szerelmében, mindkét részről. (főleg az övéről, mert a tiéd gondolom nem kérdés.)

2009. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Szerintem igenis megcsalásnak számít, mert a csók a legérzékibb egy férfi és egy nő között...! Ha már mással megteszi akkor már valami baj van köztetek! De ez az én véleményem!
2009. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam egy szájra puszi is megcsalás. Imádom a barátnőmet, de nem bocsátanám meg neki.
2009. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is egyértelműen megcsalás. Ha van egy adott srác, akit szeretek és elvileg ő is szeret, egy pár vagyunk x ideje, ne csókolgasson más lányt, vagy ne teremtsen olyan helyzetet, hogy a lány azt hiheti, hogy egyenesben van és megcsókolhatja...


Nani

2009. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!