Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Jobb fekával a sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jobb fekával a sex mint fehérrel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 22:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Barhol a vilagban afroamerikainak hivjak oket, tok mindegy h Europa vagy Azsia...IQ egyenlo a 0-val...
2009. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%

Ti most azon vitatkoztok, hogy a csoki f@szikat niggernek, vagy afro-amerikainak hívjátok? Mintha ez lenne a kérdés...:S

Azt, hogy a kérdező rasszista-e, azt hadd dötse el maga, a kutyát sem érdekli, hogy ezt más tudja-e tolerálni, avagy sem...Én személy szerint utálom őket, ahogy kedves betelepült cigányainkat is, felőlem lehet a helyes kifejezés roma, vagy kissebbség, lesz@rom...Húú most kövezzetek meg érte:S

Amúgy a kérdésre válaszolva nem tudom, mivel nem vagyok nő, de sztem egyénfüggő...Van akinek tetszik, van akinek nem...F/22

2009. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
én nem tudom, de szívesen kipróbálnám egyszer egy helyes fekete fiúval ;) 18/l
2009. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13:59-es hát ez nagy hülyeség amit mondtál. az afro amerikaiak azok akik amerikában születtek!! és az afrikaiak meg az akik afrikában születtek! egy afrikainak nem mondod azt hogy afroamerikai amikor még a színét sem látta amerikának
2009. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A párom fekete, és ezerszer jobb az ágyban, mint akármelyik eddigi fehér pasi akivel voltam. Ezt így nem lehet elmondani :)
2009. okt. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nos, az én párom is néger. Lassan 2 éve együtt vagyunk. Eszméletlenül tud szeretni. Az ágyban nagyon figyelmes, odaadó és nem csak azzal törődik, hogy neki mi a jó (mert volt már ilyenben is részem sajnos, FEHÉR fiúval, persze tisztelet a kivételnek). Voltam már fehérrel is és feketével is. Fehér fiúkkal volt sok pozitív de ugyanakkor negatív élményem is. Feketével csak pozitív.
2010. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!