Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire hülye?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire hülye? Két hónapja járok a barátommal, és múltkor ölelkeztünk, és simogatott, és én teljesen felizgultam és sírva fakadtam.

Figyelt kérdés

Két hónapja járok egy sráccal. 19 éves vagyok és szűz, ő az első kapcsolatom. Múltkor ültünk egy padon, ölelkeztünk, simogatott, és teljesen beindultam. Viszont sírva fakadtam. Szegény nem értette, hogy mi a baj. Kérdezgetett, de én nem mondtam meg neki. Csak annyit mondtam, hogy semmi, á semmi. Látszott rajta, hogy totál tanácstalan, de én is az voltam. Féltem megmondani neki, hogy begerjedtem, és ettől fakadtam sírva. Mit csináljak? Következő randinkat már meg is beszéltük, de ha megint ilyen közel kerülünk, és én felizgulok, megint nem merem megmondani majd neki, és megint sírni fogok. De ez nem normális, ezt tudom én is. Mit csináljak? Szégyellem magam, de nagyon. Most is azt hiheti, hogy valami rosszat tett, pedig nem, olyan jó volt, amilyen jót még sosem éreztem, de ezt megmondani nem merem neki. Állandóan attól félek, hogy kiröhög érte, vagy elmondja a barátainak. Sajnos nem értek a fiúkhoz, nem tudom, hogy mit kezdene egy ilyen infóval. Szerintetek? Totál kész vagyok. Azóta ezen kattog az agyam, hogy mit csináljak. Ő már mondta nem egyszer, hogy kíván, de én mindig hárítom, hogy ne csinálja. Pedig én is kívánom, de akkor is két hónap után? Ennyi idő után miért érzek ilyeneket? Most elmondjam neki? Vagy ne, mert csak kihasználná.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 1. 17:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
Biztos nem az a baj, hogy 2 hónapja vagytok együtt és nem tudsz még megbízni benne eléggé ? Persze lehet akinek ez elég idő, de nem ritka az olyan akinek nem elég. Ha érzed, hogy szereted és ő is téged akkor semmi okod arra, hogy ezt eltitkold előle, lehet ha megbeszélnétek nem lenne ilyen többet. Szégyelni pedig ne szégyeld magad emiatt.
2009. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

leszögezném, hogy nem a XVI. században vagyunk.

nyugodtan kimutathatod az érzéseidet. ha nem bizol benne ennyire, akkor fura lehet a kapcsolat. 2 honap az rengeteg idö, sok minden történik ezalatt. mondd el neki, hogy oda, meg vissza vagy érte, föleg ha tudod, hogy ő is érted. max az ágyban fogtok kikötni :)

20/f

2009. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem volt valami gyerekkori rossz élményed szexualitással kapcsolatban? Gondolok pl. olyanra, hogy maszturbáltál, valaki rajtakapott és azt mondta, hogy ez szégyenteljes dolog..... ????

19 évesen nagyon is lehet már kívánni a szexet, nem szégyen. Ez nálad valami lelki dolog lehet.

Igen, mondd el neki őszintén, ha szeret akkor elég türelmes lesz és segíteni fog, hogy leküzdd a gátlásaidat.

2009. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sok mindent átéltünk már, meg sok mindenről beszélgettünk. De ez már annyira intim, hogy nem találok rá szavakat sem. Azt is bőgve mondtam el neki, hogy szűz vagyok. Akkor is nagyon megértő volt, meg mondta, hogy ez becsülendő, és ilyesmit felesleges szégyellni. És szinte sírva kértem arra is, hogy ne adja tovább, de még meg is sértődött, hogy miért mondaná el bárkinek is a kettőnk titkait, már nem kiskamasz, aki nem tudja, hogy mikor kell hallgatnia, és természetes neki, hogy ezek a dolgok köztünk maradnak. De én akkor sem tudok teljesen megbízni benne, hiszen mégiscsak férfiből van. Pedig szeretem, és ő is engem, ezt érzem. De tudom, hogy így nem lesz nagy jövője a kapcsolatunknak, és nem akarom elveszíteni...

2009. márc. 1. 18:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj!!Először is nyugodj meg.:):))Ezen nincs semmi szégyellnivaló,hogy beindultál,hiszen tulajdonképpen ez egy komplett előjátéknak is megfelelt.Tehát teljesen normális,hogy beindultál-az nagyobb baj lett volna ha nem,mert az azt jelenti,hogy elfojtod magad..ne térj erre az útra,ne tartsd vissza magad és az én normáim szerint 19 évesen nyugodtan lefeküdhetsz vele,vedd lazán a szexualitást nem vagy te apáca..és a szex ne legyen tabutéma!!mindenképp beszéljétek meg a barátoddal a dolgokat,mert máskülönben ő is addig dog gondolkodni,amíg kisüti h vele lehet baj és ő se meri elmondani..kommunikáljatok és ne stresszeld magad,inkább éld meg és ne utasítsd el ezt az örömöt!!:D pussz
2009. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ja, és még hozzátenném: ettől nem vagy hülye....

Hmmm.... téged nem túl sokat dícsérhettek gyerekkorodban.... tényleg valami lelki háttere van ennek a dolognak.

2009. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is: ha megkérdezi, mi a baj, soha ne mondd azt, hogy semmi!! Ettől eléggé idegesek lesznek.


Nekem úgy tűnik, rendes férfi ez, úgyhogy nyugodtan mondd el neki, hogy vágyol rá. Azzal meg ne foglalkozz, hogy mennyi idő után "illik" lefeküdni vele. Ha úgy érzed, hogy helyes, akkor nyugodtan. A legjobb az lenne, ha az első néhány alkalommal csak petting lenne, hogy szokjátok a helyzetet. Én ezt annak idején megbeszéltem az első barátommal, és abszolút megértette.

2009. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Nem nagyon tudok felidézni semmit a gyerekkoromból. Tény, hogy nálunk mindig tabu volt a szexualitás, és hamar megtanítottak rá, hogy a csúnyámat nem kell mutogatni, én például soha nem futkoztam bugyiban az udvaron, még két évesen sem, és hát volt egy balesetem még 7 éves korom körül, amikor is lent össze kellett varrni, és azt hatalmas traumaként értem meg. Mert előtte megtanítottak itthon, hogy mi az amit mindig takarni kell, és hát a kórházban boldog-boldogtalan nézte a sebet, meg a varratokat utána. De ennyitől lennének ekkora gátlások bennem? Nem tudom. Mindenesetre köszönöm a válaszokat! Az egyértelmű, hogy szépen-fokozatosan fogunk haladni, ha egyátalán van még jövőnk ilyen viselkedés mellett.

2009. márc. 1. 18:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki őszintén, hogy felizgultál, de ez neked új, és megijedtél tőle. Az elejére nagyon büszke lesz, örülni fog, hogy így viszonyulsz hozzá. A végéből tudni fogja, hogy türelmesnek kell lennie Veled. De ne félj tőle :) Hidd el, hogy ő az aki emiatt a legkevésbé is hülyének nézne.

(Az kiakasztóbb, ha csak elkezd bőgni a nő, és nem mondja meg, miért ;) )

Kihasználni nem nagyon tudja, hogy elmondod neki. Ha az a fajta, aki visszaélne ezzel, akkor legalább előjön ez a hiba, de szerintem 2 hónap alatt már észrevetted volna amúgy is. Szerintem még türelmesebb és még kedvesebb lesz, hogy tudja, Te is vágysz rá, csak még vársz vele.


(22/ffi)

2009. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sejthető volt,h valahonnan innen fúj a szél..gyerekkorodban így lettél kondicionálva,és most nem mered elengedni magad ,mert tudat alatt úgy gondolod hogy a szex valamilyen erkölcstelen dolog,bűn...ez a társadalom ezeréves hozzáállása hogy elfojtják bennünk,pedig hidd el csodálatos dolog és lazulj el nem teszel semmi rosszat!!
2009. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!