Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném felejthetetlenné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném felejthetetlenné tenni az utolsó együttlétünket. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Volt barátom nagyon egoista alak és azt hiszi mindent tud a nőkről. Régóta ismerjük egymást és már többször össze is jöttünk, én mégsem adtam oda neki magam. A "lényeg" előtt mindig valami közbejött. Most úgy néz ki el fogok költözni egy másik városba és szeretném végre megkapni őt testileg is. Szeretem a mai napig, habár ezt sosem vallanám be neki. Éppen ezért szeretném az utolsó együttlétet felejthetetlenné tenni számára. Jól jönne pár javaslat vagy tanács, hogy ti miként tennétek felejthetetlenné az estét.
2009. márc. 1. 14:10
1 2
 11/15 Orálkulum ***** válasza:
58%
utolsónál a pont!! persze egy este erejéig mindketten jól jártok, mert jól megdug, azt kész, de másnap te eszed majd a kefét, mert még szerelmesebb leszel bele, és majd szépen epekedsz utána, ő pedig húz majd egy strigulát, hogy "na ez is megvolt" :) micsoda logika :)) köszönöm, Istenem, hogy nem nőnek teremtettél :P
2010. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mikor ezt a kérdést kiírtam, rögtön rá egy nappal úgy döntöttem nem éri meg és nem leszek a sokadik. Köszönöm az utolsó kommentelőnek a lealacsonyító választ! igazán "jólesett" hallani a véleményét / előítéletét a nőkről... :)


A többi kommentelőnek pedig az értelmes hozzászólást köszi. A jelenlegi kapcsolatomban felhasználok pár tippet :)

2010. aug. 27. 11:37
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja és hogy egyértelmű legyen a nehezebb eseteknek is (gondolok itt az uccsó kommentelőre) : végül nem bújtam vele ágyba. Többet ért a tartásom.
2010. aug. 27. 11:39
 14/15 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy,jól csináltad! Örülök, hogy meggondoltad magad!

utolsó előtti (29/N)

2010. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszönöm a hozzászólást :D
2010. aug. 28. 14:49
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!