Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném felejthetetlenné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném felejthetetlenné tenni az utolsó együttlétünket. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Volt barátom nagyon egoista alak és azt hiszi mindent tud a nőkről. Régóta ismerjük egymást és már többször össze is jöttünk, én mégsem adtam oda neki magam. A "lényeg" előtt mindig valami közbejött. Most úgy néz ki el fogok költözni egy másik városba és szeretném végre megkapni őt testileg is. Szeretem a mai napig, habár ezt sosem vallanám be neki. Éppen ezért szeretném az utolsó együttlétet felejthetetlenné tenni számára. Jól jönne pár javaslat vagy tanács, hogy ti miként tennétek felejthetetlenné az estét.
2009. márc. 1. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
közös fürdés? ha nem vagy túl gátlásos... magamból kiindúlva nekem az elég maradandó lenne:D csak a barátnőm gátlásos:/ plusz akkor akár már az első együttlét is... :D szerintem az elég felejthetetlen... ha nagyon romantikus típusok vagyok akkor esetleg vmi füstölő vagy hasonló, de szerintem a srácnak az lényegtelen, szintén magamból kiindulva:D bár a gyertyafény az jo lehet:)
2009. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Sztem elég felejthetetlenné tudnád tenni,ha mondjuk egy kicsit masztiznál elötte. Biztos h még egy barátnője se csinált ilyet elötte,ez elég intim,meg minden,és tutira tetszene neki
2009. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

A közös fürdés tényleg jó ötlet, de szerintem azt majd az együttlét után. Vegyél fel valami szexi fehérneműt és kezdeményezz te. Kicsit simogathatod is magad előtte, aztán mássz rá és csábítsd el. Ha nem okoz problémát akkor akár orálisan is kielégítheted. Mivel ez lesz az első együttlétetek és valószínűleg az utolsó is, mindenképp emlékezetes lesz. Sok sikert!


NightFever

2009. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
valami szexi fehérnemű, harisnyakötő például nagyon beindítja a férfiakat,bevonulsz kabátban,alatta csak fehérnemű, erotikusan levetkőzöl, simogatod magad, táncolgatsz,és ő nem érhet hozzád egy ideig,aztán odamész,lehúzod a sliccét,és .... :) sok sikert!
2009. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Szex és kész. A rózsaszirmok és a gyertyák csak a nőknek kellenek. :)

Alapos orál, aztán durr bele.

2009. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Az a helyzet hogy a pasi "szexmániás" . Tehát egy szimpla együttlétet könnyen elfelejt.

2009. márc. 2. 15:50
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyétek fel kamerával
2009. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

utazz vele!!!!!!!!!!! Vagy hivj pár barátnőt és többen:D


na de ha jól leszidod, pofon vágod akkor azt biztos nem felejti el,de rossz dolog miatt XD,lenyeg h az utolsó tippet MEG NE FOGADD!!!!!!!!!

2009. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat XD Nagyon jó ötlet mindegyik :)
2010. aug. 27. 09:19
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy érzem, Te egyrészt ezzel akarsz felette dominanciát szerezni, másrészt, így akarsz véget vetni a saját érzéseidnek. Egyik se fog menni. Neki századannyit nem jelent az egész,míg Te most is itt ezen spekulálsz.


Akármilyen technikás mesterkedést kitalálsz, Te fogsz belőle szarul kijönni, mert Te vagy a szerelmes fél!!! Ha eddig volt büszkeséged, hogy nem feküdtél le vele úgy, hogy neki nem jelentsz semmit, akkor ne rontsd el a végén. Nem úgy lesz, hogy lefekszel vele, és akkor na megkaptam,és soha többet nem kell. Ha csak nem lesz vele extrém rossz, utána csak még szerelmesebb leszel. Ez nem olyan vágy, amit egy alkalommal ki lehet elégíteni.

Nem, nem fog Rád hirtelen istennőként tekinteni, akármit csinálsz (és mivel ideges leszel, hogy extra jó légy, lehet, Te sem fogod agyonra élvezni az aktust). Ne úgy maradj meg benne, mint a 100. csaj, aki "megvolt", hanem úgy, hogy "az a csaj, akit nem tudtam megdugni"

2010. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!