Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok titetek mi izgat föl a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odin777 kérdése:

Csajok titetek mi izgat föl a kocka has és gyenge test vagy az izmos test és egy kis felesleg? - ha minden más egyezik, melyik a befutó?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Eloszor is neked a Magyar helyesirasi szotarat kene felkeresni...sajnalom, de elobb irni kene megtanulni, aztan kerdezni..

A kerdesedre a valaszom, h nekem mindegy csak szeressen..de emigy azt szeretem ha van egy ici-pici pocija!!!

2009. márc. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Én imádom az izmos test+kis felesleg,ahhoz oylan jó odabujni,és ezt biztos senki nem hiszi el de én irtózom a kocka hastól:-)Kell egy kis poci,ugy a jó
2009. márc. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha egy intelligens koponya csücsül a test tetején, akkor mindegy. Szeretem, ha a férfi izmos, és nem értem, hogy miért lenne csak egy helyen, egy másik helyen nem...Rendesen az ember nem csak egy testfelületen izmosodik, hanem teljeskörű edzést választ.

Mellesleg én az izmos testet mondanám.

2009. márc. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem tetszik a kockahas, sem a pocakos pasik, csak sima lapos hasa legyen, ennyi. Persze ha szeretek valakit akkor mindegy milyen hasa van, attól nem fogom kevésbé szeretni.
2009. márc. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
76%
izlések és pofonok vagy ficamok ahogy tetszik
2009. márc. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Inkább az izmos test és egy kis felesleg!!! Csak ne egy gyenge testű ficsúr!
2009. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
84%
Nekem az izmos tetszik és ha van egy kis pocija.Amúgy ha szeretjük egymást lényegtelen
2009. márc. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ,amúgy hozzátenném éjszaka 12 órakor már kicsit az ember hajlamos hibásan írni...
2009. márc. 1. 10:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a vékony pasik jönnek be olyan 70-75 kg izommal vagy anélkül de a pocakos izmos has nem jön be.
2012. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
lapos vagy kockás :)
2012. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!