Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak nagyon tág...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak nagyon tág vagyok alul? Ha berakja a párom van olyan, hogy kiesik neki. Sokszor nem is érzem, hogy bent van!

Figyelt kérdés
Milyért vagyok ilyen tág?Van punci összevaró mütét féle?
2009. febr. 28. 21:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy neki kicsi?=)
2009. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
az övé 16/4, ez jó méret?
2009. febr. 28. 21:15
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el edzeni a PC-izmokat. Vegyél intim-tornát oktató dvd-t.
2009. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
de ezt csináom ,de nem használ.Esetleg létezik ilyen punci mütét is?Vagy ha csak össze varatnám magamat ott alul?
2009. febr. 28. 21:24
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen műtét létezik, de csak indokolt esetben végzik el, ha valamilyen szerved károsult, pl. szülés közben. (Ezt olvastam valahol, de nem biztos.) De semmiképp sem javaslom, főleg fiatalkorban. Lehet, hogy annyira felizgulsz, vagy annyira kitágít a srác előjáték közben, hogy alig érzed a brokit :)

Vagy ha esetleg szoktál maszturbálni, vibrátorral, sok ujjal, vagy akármivel, próbáld hanyagolni, vagy kisebb tárgyra váltani.

Az izmok edzése tényleg nagyon hasznos, bár nekem sose voltak ilyen problémáim, sok csodára képes egy kis izomgyakorlat, miközben a srác bent van ;)


20/L

2009. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
És én nem tudnám össze varni magamnak ott alul eseteleg?Vagy megkérem a páromat rá,hogy varjon össze!Amugy aki szül azt is össze vaják!Én márt szültem ,és vartak össze!Akkor ezt mi is megtudjuk itthol csinálni?(az összevarást)
2009. febr. 28. 21:28
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ugye csak viccelsz? Eszedbe ne jusson hozzányúlni, menj orvoshoz, kérdezd meg, lehetséges-e.
2009. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%
Jobbat javaslok:varrd a segged a fejed helyére
2009. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Szültél? :D Akkor már nem lehetsz olyan sík hülye, mint amilyennek teteted magad. De igen, meg tudod csinálni, sőt javaslom kötőtűvel csináld. Utána nem lesz probléma életed végéig a szexszel, azt garantálom ;)
2009. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Megőrültél???Magad összevarrni???Ha annyira tág vagy, néha csináljátok análisan. Gondolom ott szűk vagy. Amúgy meg nem hinném, hogy annyira tág lennél. Másik: vegyetek pénisz vastagító feltétet vagy vmi rücskös pénisz feltétet. Azt tuti érezni fogod.
2009. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!